کد خبر: ۷۱۶۶۴
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۶
در مراسمی با حضور رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، مدیرعامل بانک سینا، استاندار اردبیل و مقامات استان، باجه بانک سینا در گرمی اردبیل به بهره برداری رسید.
باجه بانک سینا در گرمی اردبیل به بهره برداری رسیدبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک سینا، این باجه با هدف حمایت از طرح های اشتغالزا و در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی در زمینه کمک به ایجاد اشتغال در مناطق روستایی صورت گرفت.
در این مراسم مهندس سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: از اعتبارات اشتغالزای امسال و سال آینده ۵۰ میلیارد تومان به استان اردبیل اختصاص یافته که برای شهرستان گرمی ۱۵ میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.
وی در دیدار با اهالی روستای نصرالله بیگلو از توابع بخش انگوت شهرستان گرمی گفت: اجرای طرح آبادانی و پیشرفت منطقه‌ای بنیاد مستضعفان در هشتمین شهرستان کم برخوردار کشور یعنی شهرستان گرمی آغاز شده است.
میرزاده نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی هم از حمایت قاطع مجلس از طرح‌های توسعه‌ای و اشتغالزایی بنیاد مستضعفان خبرداد.
مهندس پیشرو مدیرعامل بانک سینا هم در این مراسم، با بیان آنکه این بانک در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و کمک به توسعه اشتغال در مناطق روستایی، اقدامات موثری را به انجام رسانده است، گفت: بانک سینا از طریق انعقاد تفاهم نامه همکاری با معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و بنیاد علوی، تسهیلات یارانه دار را در اختیار متقاضیان ایجاد طرح های اشتغال زا در مناطق روستایی قرار می دهد تاکنون بیش از 1000 طرح با امکان اشتغالزایی برای ده ها هزار نفر به بهره برداری رسیده است.
وی از آمادگی بانک سینا جهت ارائه خدمات بهینه به هموطنان به ویژه در مناطق روستایی و حمایت از طرح های اشتغالزایی خبر داد.
شمسایی مدیر شعب منطقه آذربایجان شرقی، زنجان واردبیل هم گفت: در این منطقه تاکنون 143 فقره  طرح به میزان 1.136 میلیارد ریال مصوب شده که از این تعداد 127 طرح به میزان 968 میلیارد ریال به عقد قرارداد منجر شده و 59 طرح نیز به بهره برداری رسیده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: