کد خبر: ۷۱۶۶۵
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۸
پیرو برگزاری مجامع استانی بانک با هدف تحلیل و ارزیابی شعب، مجامع استان های اصفهان و یزد با حضور مدیرعامل محترم ، قائم مقام محترم مدیرعامل و نیز مدیران کل شعب بانک در دو استان مذکور و مدیران ستادی دو استان ، در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی برگزار شد.
مجامع استان های اصفهان و یزد بانک قوامین برگزار شدبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک در جریان برگزاری این نشست ها دکتر تقی نتاج با گرامیداشت ایام دهه فجر به تشریح خلاصه ای از دستاوردهای اقتصادی ، اجتماعی ، سیاسی و فرهنگی انقلاب اسلامی ایران پرداخت و توضیح داد : حفظ یک موفقیت از خود موفقیت مهم تر است. همه ما بایستی با هر نوع تفکر و در هر جایگاه در برابر مشکلات در عرصه های متعدد مقاوم بوده و موفقیت های به دست آمده را حفظ کنیم.
مدیرعامل بانک قوامین در سخنان خود تأکید کرد : ما مدیران بانکی بایستی در مورد نرخ سود بانکی که ایجاد کننده هزینه ملی است مراقب باشیم و در راستای حفظ موفقیت های به دست آمده و اصلاح شاخص های بیمار در حوزه اقتصاد تلاش کنیم.
عضو هیأت رئیسه بانک قوامین که در جمع مسئولین ستادی و تعدادی از مدیران استانی این بانک سخن می گفت هم چنین یادآور شد ؛ انسانیت یک ویژگی مهم است ما با سرلوحه قراردادن این خصیصه بایستی در راستای ارتقا سطح تحمل همکاران و تقویت سالم سازی رفتار سازمانی تلاش کنیم.
بر پایه این گزارش در مجامع استانی اصفهان و یزد ارزیابی عملکرد شعب مطابق با اهداف تعریف شده و ارتقا میزان اثربخشی آنان و هم چنین آگاه سازی مداوم همکاران در جریان فرایندهای آموزشی تشریح و مورد تأکید قرار گرفت.
آقای قنبری، مدیر شعب استان اصفهان نیز ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص کاهش معوقات بانک در سطح استان و نیز با اشاره به اقدامات انجام شده در خصوص ارائه محتوای آموزشی بانکداری اسلامی اظهار امیدواری کرد: فرایندهای تعریف شده در سند تحول بنیادین بانک را همراه با تقویت نقاط بهبود در سال پیش رو اجرایی خواهیم کرد.
شجاعیان نیز با اشاره به تأکید همکاران استان یزد  بر انسجام سازمانی و مشارکت کارکنان در مراحل مختلف کاری اظهار امیدواری کرد با تدبیر اولیاء محترم بانک انشاءالله شاهد رتبه های بالاتر استان در مجامع آینده باشیم .
شایان ذکر است در مجامع مذکور عملکرد نظارتی در شاخص های منابع ، مصارف و خدمات نیز توسط معاونت نظارت بانک ارائه گردید.
 

نام:
ایمیل:
* نظر: