کد خبر: ۷۱۶۷۶
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۱:۵۷
هر گرم طلای ۱۸ عیار در مرز 400 هزار تومان
امروز در بازار آزاد تهران، قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار به ۳۹۲ هزار و ۲۴۰ تومان رسید که نسبت به روز گذشته باز هم با افزایش روبه‌رو شده است. این اتفاق در حالی افتاد که افزایش قیمت دلار باعث کاهش 30 هزار تومانی حباب سکه شد.
گرانی دلار قیمت طلا و سکه را افزایش داد
امروز در بازار آزاد تهران، سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به قیمت ۴ میلیون و ۱۸۰ هزار تومان رسید، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۴ میلیون و ۳۵۸ هزار و ۵۰۰ تومان معامله شد تا نرخ امروز بازار سکه و طلا با افزایش همراه باشد.
هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۳۴۵ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۴۴۵ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۷۶۰ هزار تومان فروخته شد. قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار آزاد به ۳۹۲ هزار و ۲۴۰ تومان رسید. هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت ۱.۳۲۱ دلار و ۴۱ سنت معامله شد.
گرانی دلار قیمت طلا و سکه را افزایش داد
در همین حال رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر گفت: حباب قیمت سکه نسبت به روز گذشته ۳۰ هزار تومان کاهش داشته است.
محمد کشتی آرای رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر درباره وضع طلا و سکه در بازار اظهار کرد: حباب قیمت سکه امروز کمتر از ۴۹۰ هزار تومان بود که نسبت به روز گذشته ۳۰هزار تومان کاهش داشته است.
وی با اشاره به اینکه قیمت سکه در حال افزایش است تصریح کرد: این امر بدلیل افزایش نرخ ارز است که البته قیمت جهانی طلا بدون تغییر ماند.
کشتی آرای با بیان اینکه خریدار واقعی در بازار وجود دارد افزود: قیمت‌ها در بازار هیجانی نیست و براساس واقعیت خرید و فروش صورت می‌گیرد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار