کد خبر: ۷۱۷۱۰
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۶
رییس شعبه اصفهان بانک توسعه صادرات گفت: در سال جاری با افزایش اعطای تسهیلات این شعبه در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 170 درصد رشد را برای حمایت از بخشهای تولیدی و صادراتی شاهد بوده‌ایم.
170 درصد رشد تسهیلات بانک توسعه صادرات اصفهان برای حمایت از صادراتنیما بزرگمهر در گفت و گو با روابط عمومی بانک توسعه صادرات با اعلام این مطلب افزود: این شعبه با اعطای تسهیلات صادراتی به مبلغ 2700 میلیاردریال بطور ویژه از بخشهای مختلف صادراتی فعال استان اصفهان حمایت نموده است.
وی افزود : یکی دیگر از دستاوردهای بانک توسعه صادرات استان اصفهان در سال جاری پیگیری مستمر وصول مطالبات غیر جاری بوده است و توانسته ایم 31% از مطالبات شعبه را کاهش دهیم که رقم آن 1234 میلیارد ریال است.
بزرگمهر ادامه داد: از برنامه های آتی این شعبه علاوه بر استمرار فعالیتهای جاری در تخصیص منابع و وصول مطالبات، حمایت بیشتر از شرکتهای دانش بنیان فعال در بخش صادرات است.
بزرگمهر درخصوص مهمترین پروژه های تامین مالی شده این شعبه گفت: طرح توسعه تولید انواع کلر به مبلغ 4 میلیون و 100 هزار یورو ، احداث واحدهای تولید سنگ ساختمانی نزدیک به 2 میلیون یورو و احداث هتل توریسی به مبلغ 25 میلیارد ریال از جمله مواردی هستند که با تسهیلات بانک توسعه صادرات تامین مالی شده اند.
از دیگر طرح های تامین مالی شده توسط شعبه اصفهان بانک توسعه صادرات از بدو تاسیس می توان به ارائه تسهیلات برای تولید الیاف مصنوعی به مبلغ هفت میلیون و 500 هزاردلار و پرداخت دومیلیون و 400 هزار یورو تسهیلات برای احداث گلخانه تمام اتوماتیک در این استان اشاره کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: