کد خبر: ۷۱۷۴۹
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۰
آزمون جامع بيمه دي با حضور مديران ارشد شركت در دو حوزه تهران و اصفهان و با حضور ١٨٧ نفر كارشناس بيمه‌اي شركت برگزار شد.
آزمون جامع بيمه دي برگزار شدبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومي و امور رسانه‌اي؛ اين آزمون با هدف ارتقاي سطح فني و دانشي كارشناسان بيمه دي و به همت مديريت يادگيري و توسعه استعداد تشكيل شد و طي آن كارشناسان بيمه دي به ارزيابي دانش خود پرداختند.
در ابتداي اين آزمون هماهنگ، پيام مديرعامل از طريق ويدئو كنفرانس به سمع و نظر همكاران رسيد. مهندس محمدرضا كشاورز در اين پيام ضمن تشكر از تيم اجرايي برگزاري آزمون عنوان كرد: اميد است نتايج مطلوب اين آزمون، پاداش عزم راسخ همكاران پرتلاش، سخت‌كوش و منسجم بيمه دي باشد. به پاس اين توجه شركت بيمه دي براي همكاراني كه بتوانند بهترين نتايج را كسب نمايند پاداش ويژه‌اي در نظر گرفته است.  
مديرعامل بيمه دي در ادامه افزود: به اميد اينكه با انگيزه و نشاط روز‌افزون در مسير سلامت، حرفه‌اي‌گري و انسجام سازماني گام برداريم.
گفتني است كارشناسان حاضر در آزمون با مطالعه جزواتي كه واحد آموزش در زمينه كليه رشته‌هاي بيمه‌اي در اختيار ايشان قرار داده بود در اين آزمون حاضر شدند و به مدت ٢٢٠ دقيقه پاسخگوي سئوالات بودند.
همچنين در پایان آزمون مدیرعامل شرکت بیمه دی در گفتگویی صمیمی با همکاران شرکت بر تلاش همگان جهت تحقق چشم‌انداز شرکت تاکید کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: