کد خبر: ۷۱۷۵۸
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۳
مجمع سالانه شرکت گروه مالی بانک توسعه تعاون، با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون و مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره شرکت گروه مالی، مدیر اعتباری و سرمایه‌گذاری و طرح و برنامه بانک برگزار شد و براین اساس صورت‌های مالی منتهی به سال 97 این شرکت مطلوب ارزیابی شد.
مجمع سالانه شرکت گروه مالی بانک توسعه تعاون برگزار شدمدیرعامل بانک توسعه تعاون با اشاره به عملکرد این شرکت و رشد قابل‌قبول آن در مقایسه با سال قبل خاطرنشان کرد: با توجه به روند رو به رشد شرکت در مدیریت نیروی انسانی و صرفه‌جویی در هزینه‌ها انشا الله در سال مالی آینده شاهد رشد بیشتری در این شرکت و سایر شرکت‌های بانک توسعه تعاون باشیم.
مهدیان بابیان این مطلب که بانک توسعه تعاون به‌عنوان یک بانک توسعه‌ای باهدف انتفاع تشکیل نشده است، خاطرنشان کرد: بانک توسعه تعاون به‌عنوان یک بانک دولتی تکالیفی بر عهده دارد تا با کمک به بخش تخصصی تعاون بتواند سبب توسعه این حوزه باشد و علاوه بر آن شرکت‌های تابعه بانک نیز باید به‌عنوان شرکت‌هایی نیمه‌دولتی بانک را در دستیابی به اهداف خود یاری رسانند.
مدیرعامل بانک توسعه تعاون ضمن تأکید بر توقعات و انتظارات وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر رعایت اصول حرفه‌ای و اخلاقی، از کلیه کارکنان بانک خواست تا این اصول را سرلوحه و نقشه راه خود قرار داده و مسیر حرکتی خود را براین اساس مدیریت نمایند.
در ادامه این جلسه عصارزاده و فتاحی اعضای هیئت‌مدیره بانک نیز نکاتی را در خصوص شفاف سازی صورت‌های مالی این شرکت بیان کردند و در ادامه بوذرجمهر مدیرعامل شرکت گروه مالی نیز به بیان گزارش عملکرد این شرکت در سال جاری پرداخته و برنامه سال مالی آینده را بیان نمود.

نام:
ایمیل:
* نظر: