کد خبر: ۷۱۷۶۵
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۵
توسعه روابط کارگزاری با هدف تسهیل مبادلات مالی بین المللی همچنین ایجاد روزنه های دسترسی به بازار پولی بین المللی و گره گشایی از مشکلات ایجاد شده در تجارت خارجی ناشی از تحریم های ظالمانه آمریکا،محور فعالیت های بانک کشاورزی در عرصه بانکداری بین الملل است و در اجرای این برنامه ها، سفیر برزیل در رأس هیأتی با مدیران بانک کشاورزی دیدار و گفت و گو کرد.
بررسی راه های تسهیل مبادلات مالی بانک کشاورزی و پائولیستا بانک برزیلبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی،در این دیدار که صبح روز دوشنبه29 بهمن ماه با حضور فرهاد فنودی عضو هیئت مدیره و مدیران حوزه بین الملل این بانک، همچنین «رودریکو آزردوسانتوس» سفیر برزیل در ایران و مدیران بانک برزیلی«پائولیستا» در تهران برگزار شد، راه های تسهیل مبادلات مالی و توسعه روابط کارگزاری دو کشور بررسی شد.
بر اساس این گزارش،کمک به افزایش اقلام صادراتی، تسهیل روابط تجاری و مبادلات مالی ایران و برزیل و همچنین پرداخت های مربوط به واردات کالا، محور اصلی این نشست بود.
 این گزارش می افزاید؛حجم عملیات ارزی بانک کشاورزی در پایان دی ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد چشمگیری داشته است.

نام:
ایمیل:
* نظر: