کد خبر: ۷۱۷۹۶
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۱
نایب رئیس انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی:
نایب رئیس انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی با اشاره به اینکه گفته میشود جراحی بینی و تزریق بوتاکس در صدر جراحی‌های زیبایی‌ قرار دارد، گفت: آخرین تکنیک‌ها و مداخلات جراحی جهت بهبود روش‌ها و کاهش عوارض احتمالی با خدمات مناسب‌تر ترمیمی، زیبایی و بازسازی در کنگره بین‌المللی جراحان پلاستیک ارائه می‌شود.
جراحی بینی و تزریق بوتاکس در صدر جراحی‌های زیباییدکتر حامد باطنی افتتاحیه کنگره بین‌المللی جراحان پلاستیک اظهار داشت: این کنگره یکم تا سوم اسفند ماه در بیمارستان حضرت فاطمه (س) با حضور اساتید و صاحبنظران داخل و خارج از کشور برگزار می‌شود.
وی افزود: این کنگره شامل اولین کنگره زیبایی زنان و کنگره اعمال غیرتهاجمی در حوزه زیبایی است و تعداد زیادی جراحی زنده توسط اساتید برجسته در این کنگره برگزار و کارگاه‌های آموزشی را نیز خواهیم داشت.
نایب رئیس انجمن جراحان پلاستیک در ارتباط با حوزه‌های علمی کنگره بین‌المللی جراحان پلاستیک گفت: یافته‌های جدید علم جراحی پلاستیک و زیبایی و ارائه آخرین تکنیک‌ها و مداخلات جراحی جهت بهبود روش‌ها و کاهش عوارض احتمالی با خدمات مناسب‌تر ترمیمی، زیبایی و بازسازی است.
به گفته دبیر علمی کنگره بین‌المللی جراحان پلاستیک و زیبایی اسفندماه  در حوزه زیبایی زنان نواقص خلقتی مادرزادی و نازیبایی‌های هنگام تولد نیز مطرح می‌شود و از آنجایی  که تغییرات فیزیولوژی همچون بارداری و برخی بدخیمی‌ها می‌تواند سبب بروز نازیبایی شود در این کنگره به آن پرداخته خواهد شد.
این فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با اشاره به اینکه بیشترین مراجعات به جراحان پلاستیک و زیبایی را زنان تشکیل می‌دهند گفت: البته مردان نیز به دلایل مختلفی گاهی مواقع کاندیدای جراحی‌های زیبایی هستند.
باطنی با اشاره به اینکه در حال حاضر هر چند آمار قطعی وجود ندارد ولی بر اساس برخی از بررسی‌ها جراحی بینی در صدر جراحی‌های زیبایی‌های کشور است،‌ گفت: همراه با آن تزریق بوتاکس و فیلر شایع‌ترین آمارها را در این زمینه به خود اختصاص می‌دهد.
وی با اشاره به اینکه برای انجام هر اقدام پزشکی باید از لحاظ جسمی مناسبت وجود داشته باشد،‌گفت: حتی تزریق فیلر و بوتاکس نیز در این زمینه مستثنی نیست چرا که هیچ عملی برای همه انجام شدنی نبوده و برخی از افراد که دارای بیماری‌هایی همچون بیماری سیستم عصبی و ضعف عضلانی هستند نباید بوتاکس برای آنها انجام شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار