کد خبر: ۷۱۸۱۵
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۸
نشست های ارزیابی عملکرد شعب بانک در مدیریت های شعب شرق و غرب تهران بزرگ با حضور قائم مقام و مدیران اداره های مرکزی و هم چنین مدیران کل و ستادی بانک در مدیریت های شعب مذکور برگزار شد.
قطار مجامع استانی بانک قوامین در ایستگاه تهران بزرگروابط عمومی بانک بانک قوامین در گزارشی اعلام کرد: در جریان این نشست تخصصی که با محوریت ارزیابی عملکرد شعب برگزار شد دکتر نجف پور، قائم مقام بانک در سخنانی با تاکید بر پیگیری مجدانه ی عملکرد نظارتی بانک یادآور شد: نظارت راهبردی ترکیبی از حوزه ی عملکردی و غیر عملکردی است و این در مورد همه ی استان ها صادق است.
وی افزود: بازرسی و نظارت و حسابرسی مکمل فعالیت های عملکردی می باشند و واحد نظارتی کیفیت عملکرد اعتباری را در ارقام و حوزه های گوناگون نشان می دهد.
دکتر نجف پور هم چنین تصریح کرد: برگزاری این مجامع و تشکیل اتاق فکر اثرات بسیار مطلوبی را در حوزه ی عملکردی و کارکردی شعب دارد و به همکاران ما کمک می کند تا در مسیر بهبود و ارتقاء سریع تر از گذشته حرکت کنند.
شایان ذکر است: در بخشی از این نشست مدیریت های شعب بانک در شرق و غرب تهران به تشریح اقدامات انجام شده در خصوص مصوبات پیشین مجامع مذکور پرداختند.

نام:
ایمیل:
* نظر: