کد خبر: ۷۱۹۱۸
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۱
با حضور مدیرعامل بانک انصار ، نماینده مردم استان گلستان در مجلس خبرگان رهبری ، فرمانده سپاه نینوا استان گلستان، علمای اهل سنت وشیعه ،همایش گفتمان وحدت برگزار و نخستین شعبه وحدت بانک انصار در این استان افتتاح شد.
نخستین شعبه وحدت بانک انصار در استان گلستان افتتاح شدبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی وتبلیغات،در طلیعه دهه پنجم انقلاب اسلامی ،بانک انصار در ادامه راهبرد کلان خود مبنی بر شفافیت و رعایت کامل موازین شرعی و با همکاری علمای شیعه و اهل سنت اقدام به راه‌اندازی شعب وحدت در استان گلستان کرد تا از این طریق مطابق با فتاوای شرعی علمای این حوزه و تطبیق آن با قوانین بانکی کشور فضا را برای دریافت تسهیلات و خدمات بانکی برای هموطنان اهل سنت مخصوصا جوانان عزیز این استان ولایتمدار فراهم کند.
 مدیرعامل بانک انصار در همایش گفتمان وحدت ؛ بانکداری اسلامی و اقتصاد مقاومتی و آیین افتتاح شعبه وحدت گنبد کاووس ،با اشاره به اینکه بانک انصار یک بانک مردم پایه و با محوریت خدمت بی‌منت به همه مردم اعم از اقوام، مذاهب و اقشار مختلف است، گفت: توسعه خدمات به مردم بزرگوار اهل سنت کشور یکی از محورهای سند تحول بانک انصار است.
دکترابراهیمی انطباق نیازهای مردم با موازین شرعی و توسعه خدمات خود به اقشار مختلف مردم را رسالت بانک انصار دانسته و درکنار شفافیت،خدمت رسانی،توسعه و تعمیق امور قرض الحسنه وعمق بخشی فنی بانک در کنار حفظ منافع سهامداران را از مولفه های راهبردی حرکت در مسیر ارتقاء ویژگی های بانک انصار در تراز انقلاب اسلامی برشمرد .
وی با تاکید بر اینکه بانک انصار با راه‌اندازی قرارگاه محرومیت‌زدایی تاکنون توانسته خدمات بسیار خوبی را به مردم شریف ایران اسلامی اعطا کند، خاطرنشان کرد: ساخت مدارس ، درمانگاه‌های کوچک ،خانه های بهداشت ،سیستم های آبرسانی ،تامین جهیزیه و ... در مناطق محروم و کم‌تر توسعه یافته و راه‌اندازی صندوق‌های مردم پایه که در استان گلستان به صورت الگو در حال اجراست تنها گوشه ای از این خدمات بی‌منت به مردم است.
در این گزارش آمده است ،  نماینده مردم استان گلستان در مجلس خبرگان رهبری ، حجت‌الاسلام سید عباس موسویان عضو شورای فقهی بانک مرکزی، سردار  حسین معروفی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان نیز از جمله سخنرانان این مراسم بودند که با تقدیر و تشکراز نقش آفرینی های بانک انصار در ارائه تسهیلات و خدمات مناسب به مردم و تاکید بر پیشگامی این بانک در انجام امور بانکی ، شفافیت مالی ، تقید به موازین شرعی و توجه ویژه به اجرای بانکداری اسلامی بر اساس نظرات فقهای اهل سنت و شیعه به ایراد سخنرانی پرداختند .

نام:
ایمیل:
* نظر: