کد خبر: ۷۱۹۳۱
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۰
حمید تهرانفر مدیرعامل بانک کارآفرین از شرکت لیزینگ این بانک بازدید کرد.
گزارش بازدید مدیرعامل بانک کارآفرین از شرکت لیزینگ کارآفرینبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، تهرانفر در راستای بازدیدهای ادواری، با مدیرعامل و همکاران شرکت لیزینگ کارآفرین دیدار و گفتگو کرد.
بر اساس این گزارش تهرانفر که در این بازدید خورسندی معاون امور ارزی و بین‌المللی بانک کارآفرین و نایب رئیس هیات مدیره شرکت لیزینگ کارآفرین وی را همراهی می‌کرد، با محمد سبزوی مدیرعامل و همچنین کارکنان شرکت لیزینگ دیدار کرد.
در این بازدید تهرانفر با اشاره به الزامات پیاده‌سازی استانداردهای بین‌المللی در سیستم بانکی اظهار داشت: این استانداردها قابلیت تسری به کلیه شرکت‌های زیرمجموعه بانک را دارند و استفاده از آنها به عنوان یک الگو برای تدوین و پیاده‌‌سازی استراتژی‌ها و تاکتیک‌های شرکت لیزینگ، باید یک فرصت قلمداد شود.
وی در ادامه بیان کرد: موضوع افزایش سرمایه مدنظر شرکت، با توجه به منافع آن برای لیزینگ و بانک کارآفرین پذیرفته شده است.
در ادامه این بازدید مدیرعامل شرکت لیزینگ کارآفرین گزارشی مشتمل بر تاریخچه و عملکرد شرکت در سال جاری، و روش‌های اعتبارسنجی مشتریان ارائه داد و گفت: مقایسه عملکرد شرکت با بودجه در سال 1397، نشان‌دهنده تحقق 107 درصدی بودجه است. همچنین میزان سود خالص 8 ماهه اول سال جاری پس از کسر 15 میلیارد ریال ذخایر سنواتی، بالغ بر 37 میلیارد ریال بوده است.
وی همچنین تصریح کرد: در 8 ماه اول سال 1397، بالغ بر 55 میلیارد ریال از مطالبات معوق و مشکوک‌الوصول سنواتی که از سال 1392 معوق بوده‌اند، وصول شده‌اند. سبزوی در ادامه برنامه‌های آتی شرکت لیزینگ کارآفرین را برشمرد و گفت: توسعه بازار، بازایابی و فروش با استفاده از فرصت‌های موجود و بر اساس تئوری اقیانوس آبی، از برنامه‌های ما برای سال آینده است که با جدیت دنبال خواهد شد.
در پایان این بازدید خورسندی و سبزوی از حمید تهرانفر جهت حضور در شرکت لیزینگ قدردانی کرده و این بازدیدها را مایه دلگرمی کارکنان دانستند.

نام:
ایمیل:
* نظر: