کد خبر: ۷۱۹۷۷
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۷
جلسه هم اندیشی روسای شعب مدیریت شعب استان یزد بانک ایران زمین با محوریت بحث و تبادل نظر مدیران و روسای شعب این استان در خصوص عملکرد ده ماهه سال جاری برگزار شد.
جلسه هم اندیشی روسای شعب استان یزد بانک ایران زمین برگزار شدبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین: پورحسنی مدیر استان هدف از برگزاری جلسه را هم اندیشی در جهت جذب منابع در روزهای باقی مانده تا پایان سال، تحقق اهداف طرح اوج، تقدیر و تشکر از عملکرد ده ماهه شعب اعلام کرد.
پور حسنی به تشریح عملکرد مدیریت استان در بخش منابع، مصارف، مطالبات، تعداد حساب های مفتوحه و بانکداری مدرن پرداخت.
مدیر استان با توجه به افزایش مطالبات معوق، از روسای شعب خواست با تدبیر و برنامه ریزی لازم و تمرکز عمده فعالیت همکاران بر مساله وصول مطالبات، زمینه کاهش مطالبات بانک در استان را فراهم نمایند.
وی در بخشی از سخنان خود موضوع گسترش فرهنگ بانکداری الکترونیک و ترویج آن بین مشتریان را امری حیاتی و ضروری برای بانک دانست و از آن به عنوان برنامه بلند مدت بانک نامبرد و خواستار ترویج بیشتر فرهنگ استفاده از خدمات الکترونیکی در بین مشتریان شد.
پورحسنی عملکرد به دست آمده را نتیجه کار تیمی و همدلی در تمامی سطوح سازمان دانست و خواستار استفاده حداکثری از پتانسیل و توانایی سرمایه انسانی و بهره برداری از ظرفیت های اقتصادی استان شد.
در ادامه جلسه حبوباتی معاون استان با اشاره به متنوع بودن خدمات بانک نظیر پایانه های فروشگاهی، اینترنت بانک، همراه بانک، تلفن بانک، خدمات درگاه های اینترنتی و غیره افزایش استفاده کنندگان از خدمات بانکداری مدرن را گامی موثر در جهت پیش برد اهداف عالیه بانک دانست و بر رصد روزانه و عملکرد شعب تاکید کرد.
در پایان مدیریت استان ضمن آرزوی موفقیت و کامیابی برای کلیه همکاران، از زحمات آقایان کریمی و اله یارشاهی بازرسان استان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

نام:
ایمیل:
* نظر: