کد خبر: ۷۱۹۸۵
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۶
حمید تهرانفر مدیرعامل بانک کارآفرین در راستای سیاست بازدید ادواری از شعب این بانک، روز چهارشنبه یکم اسفند ماه از سه شعبه کریمخان زند، امیرکبیر و ستارخان در شهر شیراز بازدید به عمل آورد.
بازدید مدیرعامل بانک کارآفرین از شعب این بانک در شهر شیرازبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، تهرانفر که در این بازدید عزمی معاون مدیرعامل در امور بانکی، خورسندی معاون امور ارزی و بین‌المللی و برزنونی مدیر امور شعب وی را همراهی می‌کردند، با مسئولان و کارکنان این شعب دیدار کرد و در جریان عملکرد جاری آنان قرار گرفت.
بر اساس این گزارش، در این بازدید مدیرعامل و هیات همراه، عملکرد این شعب را به لحاظ وضعیت منابع و مصارف، اعتبارات و تسهیلات، مطالبات غیرجاری، ضمانت‌نامه‌ها، امور ارزی و سایر آمارهای مربوطه و همچنین وضعیت مکانی بررسی نموده و راهکارهای لازم را ارائه دادند.
بر اساس این گزارش اسدالله موسوی رئیس شعبه کریمخان زند، فخرالدین فلاحت رئیس شعبه امیرکبیر، و اکبر احمدی رئیس شعبه ستارخان، حضور مدیران ارشد بانک را خوشامد گفتند و مسائل، مشکلات و درخواست‌های خود در بخش‌های مختلف را با آنان مطرح کردند.
تهرانفر در این بازدید با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده به‌منظور تنوع‌بخشی به سبد اعطای تسهیلات به مشتریان تصریح کرد: به‌منظور جلب رضایت مشتریان و پاسخگویی به نیازهای تسهیلاتی آنان، در ماه‌های اخیر چند محصول ویژه طراحی‌ شده که ان‌شاءالله این سیاست در سال آینده نیز دنبال خواهد شد. در صدد هستیم با ابزارهای لازم و روش‌های مناسب، نیاز مشتریان را برطرف کنیم.
تهرانفر در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به مشکلات و محدودیت‌های ایجاد شده در تبادلات بین‌المللی بانکی ایران پس از دور جدید تحریم‌های آمریکا در آبان ماه سال جاری تصریح کرد: متأسفانه این محدودیت‌ها موجب شده است که مشتریان ارزی بانک‌های ایرانی دچار مشکلات زیادی شوند.
مدیرعامل بانک کارافرین تاکید کرد: ضروری است کلیه همکاران به‌ویژه کارکنان شعب بانک که مستقیماً با مشتریان در ارتباط هستند، مشکلات موجود را به‌ویژه برای مشتریان ارزی تبیین کنند تا این مشتریان فهیم و ارزشمند صبر و حوصله بیشتری به خرج دهند. به این ترتیب می‌توان به‌تدریج برای خروج از این مشکلات چاره‌ای اندیشید.
تهرانفر در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به وضعیت دشوار اقتصادی موجود و تأثیر آن بر عملکرد صنعت بانکداری کشور خاطرنشان کرد: صنعت بانکداری کشور متاثر از وضعیت اقتصادی نه‌چندان مطلوب فعلی است و به هر حال باید با اتخاذ راهکارهای مناسب، این دوران سخت را پشت سر بگذاریم.
اگرچه در هر صورت و در هر شرایطی خدماتی که بانک کارآفرین ارائه می‌کند، ضرورتاً باید در نوع خود و با لحاظ کلیه شرایط و موقعیت‌ها، بهترین باشد.
وی همچنین افزود: بنده عملکرد تمامی شعب بانک را به‌دقت و به‌صورت روزانه مدنظر قرار می‌دهم. آمار دقیق و جزئیات کامل عملکرد هر یک از شعب نیز به‌صورت روزانه در اختیار بنده قرار می‌گیرد تا پس از بررسی‌های لازم، در خصوص شعب تصمیمات مناسب اتخاذ گردد. آشنایی با آنچه در درون شعب می‌گذرد، به طور دقیق و بدون تورش، وظیفه اصلی مدیران هر بانکی است. بنده بیشتر از سایر مدیران خود را مکلف به درک صحیح فضای شعبه و ادارات بانک می‌دانم.
مدیرعامل با تبیین برنامه‌های در نظر گرفته ‌شده برای شعب تصریح کرد: سال آینده در بانک کارآفرین سال جهش نام ‌گرفته است. بنابراین تمامی همکاران و به‌ویژه همکاران شاغل در شعب باید در جهت رسیدن به اهداف این برنامه تلاش کنند.
وی در بخش دیگری از سخنانش با تبیین برنامه‌های در نظر گرفته شده برای هر یک از شعب خاطرنشان کرد: تحقق اهداف اولیه و پیشتازی‌ در دستور کار و برنامه‌های شعب قرار دارد و با وجود همکاران بسیار خوب، توانمند و فهیم بانک کارآفرین، مطمئناً اهداف در نظر گرفته شده برای شعب محقق خواهد شد و بانک به سودآوری بیشتری نسبت به سال قبل دست خواهد یافت.
وی افزود: خوشبختانه در سال جاری و به‌ویژه در شش‌ ماه دوم، در جهت رشد منابع گام برداشته‌ایم. با کمک و مساعدت همه همکاران، در سال 98 این روند به طور قطع با سرعت بیشتری ‌ادامه پیدا خواهد کرد و به کلیه اهداف برنامه های طراحی شده دست خواهیم یافت.

نام:
ایمیل:
* نظر: