کد خبر: ۷۱۹۹۰
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۷
توکلی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران به همراه طبلشي رئيس اداره کل پشتيباني در سفر به استان فارس از دواير ستادي و شعب فسا، کازرون و مرودشت بازديد كرد.
بانک قرض الحسنه مهر ایران در جامعه، جایگاه ویژه ای داردبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، توکلی ضمن بررسی منابع، مصارف و مطالبات استان فارس در جمع همکاران شعب گفت: بانک قرض الحسنه مهر ايران در سيستم بانكي جايگاه ويژه اي دارد و همگي بايد با تلاش مضاعف روز به روز در راستاي بهبود اين جايگاه تلاش كنيم.
وی بیان داشت: تکریم ارباب رجوع و احترام به مشتری از نکات مهم و اساسي در بانکداري قرض الحسنه است و لازم است تا تمامي همکاران براي جذب منابع پايدار و رسيدن به اهداف بانك تلاش كنند.
عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهرایران در بازدید از شعبه مرودشت اظهارداشت: کارکنان بانک بايد با تمام توان خود در جهت موفقيت مجموعه و رعايت هرچه بهتر دستورالعمل ها و بخشنامه هاي بانكي اهتمام داشته باشند.
وی در خصوص اهمیت موضوع قرض الحسنه، نحوه مراوده با مشتریان، بهداشت اعتباری پرونده هاي تسهيلاتي و رعايت دستورالعمل هاي بانک نکاتي را ارائه و خاطر نشان کرد: موفقيت و رسيدن به اهداف بانک مستلزم تلاش همه جانبه همكاران است

نام:
ایمیل:
* نظر: