کد خبر: ۷۲۰۳۲
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۰
رضا دولت‌آبادی مدیرعامل بانک تجارت در پیامی فرارسیدن ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن را به مادران و زنان ایران اسلامی تبریک گفت.
مدیرعامل بانک تجارت روز زن را تبریک گفتبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، متن پیام مدیرعامل بانک تجارت به مناسبت روز زن به شرح زیر است:
بسمه تعالی
بیستم جمادی‌الثانی سالروز ولادت با سعادت دخت گرامی نبی مکرم اسلام (ص)، چشمه زلال ولایت حضرت زهرای مرضیه (س) و زادروز بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) است.
بانوان مسلمان ایران از خانواده تا جامعه و مسایل علمی، سیاسی و ارزش‌های اخلاقی و نشان دادن منش‌های بزرگ انقلابی باید به زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) تأسی جویند.
مفتخریم، بخش مهمی از کارکنان بانک تجارت را بانوان تشکیل می‌دهند و آنان در کنار وظیفه بزرگ همسری و مادری، در پست‌های مختلفی از جمله مدیریت‌ها و ادارات نقش فعال ایفای می‌کنند. انتخاب معنادار سالروز ولادت زهرای اطهر به عنوان روز بزرگداشت مقام زنان و مادران سرزمین ایران، فرصتی مغتنم است برای قدرشناسی از زحمات بی‌منت این فرشتگان هستی بخش زندگی.
سالروز میلاد عظیم‌ترین گوهر عفت و دانایی، حضرت صدیقه کبری را در پرتو مهربان طلوع آن خورشید پاکی‌ها به مادران، زنان و دختران وطنم تبریک عرض کرده و امیدوارم به مناسبت این روز فرخنده، آسمان وجودمان را بار دیگر با اندیشه فاطمی تطهیر و روشن کنیم.
رضا دولت آبادی
مدیرعامل بانک تجارت
نام:
ایمیل:
* نظر: