کد خبر: ۷۲۰۴۴
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۶
حسین مهری مدیرعامل و رییس هیأت مدیره بانک صنعت و معدن به مناسبت ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، بزرگداشت روز مادر و روز زن پیامی را صادر کرد.
پیام تبریک مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زنمتن این پیام به شرح زیر است.
روز مادر فرصت ارزشمندی برای تکریـم و تجلیـل مادران و زنان جامعه اسلامی و ترویج ارزش ها، فضائل و کرامات بانوی اول اسلام است. امید که همگام با نو شدن طبیعت و به برکت این میلاد فرخنده و شکوفایی بهار معنویت، زوایای زندگی سراسر نورانیت حضرت زهرای مرضیه (س) را به دقت بنگریم و آموزه های آن را که ضامن سعادت دنیوی و اخروی است به کار بندیم.
اينجانب فرا رسیدن میلاد با سعادت دخت گرامی نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت روز مادر و سالروز تولد بنيان گذار كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني(ره) را صميمانه خدمت همه همكاران در خانواده بزرگ بانك صنعت و معدن تبريك عرض مي نمايم.
ترديدي نيست كه شما بانوان گرامي به پيروي از اسوه بي همتاي همه روزگاران، درتحقق اهداف والايي چون ارتقاي سطح فرهنگي جامعه و بهبود كيفيت زندگي همواره كوشا بوده و در اين بانك نيز به عنوان يكي از سنگرهاي مهم در عرصه صنعت و معدن، تلاشي در خور تقدير داريد.
امیدوارم سایه پر مهر شما بزرگواران سایبان کانون گرم خانواده باشد و در پناه الطاف بیکران خداوند متعال همواره سلامت و پیروز باشید.

نام:
ایمیل:
* نظر: