کد خبر: ۷۲۱۰۵
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۸
دکتر تقی نتاج در آستانه ی میلاد مسعود دخت گرامی پیامبر اسلام و در جمع بانوان شاغل در بانک قوامین یادآور شد: مشکلات اقتصادی به همه ی بخش های اقتصادی و نه فقط صنعت بانکی مرتبط است و لذا نیازمند طراحی فرایندی است که طی آن تمام بخش های اقتصادی مشمول یک بازنگری اساسی قرار بگیرند.
حفظ اعتماد عمومی به بانک قوامین هنر سرمایه ی انسانی قوی و کار بلد این بانک استمدیرعامل بانک قوامین خطاب به بانوان همکار خود در بانک قوامین ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه ی زهرا (س) و تشریح ابعاد مختلف زندگی آن بانوی بزرگ اسلام تصریح کرد: زندگی دختر پیامبر گرامی اسلام بهترین مصداق و بهترین الگو برای داشتن روش زندگی اصلح است و به ما این موضوع را یادآوری می کند که در هر شرایطی و با هر مشکلاتی انسان بودن را تمرين و محقق کنیم.
وی در ادامه ی سخنان خود به نقش برجسته ی بانوان شاغل در بانک قوامین اشاره و از زحمات دلسوزانه ی آنان در خانه ی دوم خود یعنی بانک قوامین قدردانی و تصریح کرد: همه ی ما به خاطر یک موجود ارزشمند و یک شخصیت حقوقی به نام بانک قوامین گرد آمدیم و تمام تلاش خود را برای حیات سازمانی مطلوب این شخصیت به کار می گیریم.
وی از سرمایه ی انسانی جوان و توانمند بانک قوامین به عنوان سرمایه ی بزرگ این سازمان یاد کرد و گفت: بدون شک با اتکا به این سرمایه ی انسانی که با نگاهی عاقلانه و عالمانه به محیط نسبت به پیشبرد اهداف و حفظ و مدیریت منابع آن تلاش می کنند به نقطه ی مطلوب و مورد نظر خواهیم رسید.
دکتر نتاج با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص بررسی این موضوع که چرا رشد نقدینگی رونق اقتصادی موردنظر را به همراه نداشته است ؟ یادآور شد:
حجم نقدینگی طي ده سال اخیر صدها تريليون تومان رشد کرده است در حالی که نتیجه یی جز تورم شدید و رشد افسار گسیخته ی قیمت ها به همراه نداشته است و این یعنی ناسالم بودن نقدینگی که نیازمند سالم سازی و توجه علمی است.
وی خاطرنشان کرد: آن چه حیات سازمان را تضمین می کند همفکری و همدلی کارکنان در همه ی سطوح و بهره گیری از خرد جمعی است و من  اطمینان دارم با کمک سرمایه ی انسانی متعهد و متخصصی که بانک قوامین در اختیار دارد به ویژه شما بانوان گرانقدر قادر خواهیم بود اعتماد عمومی و سرمایه ی اجتماعی سازمان متبوع خود را در شرایط فعلی اقتصادی به شکلی موثر حفظ و تقويت کنیم.

نام:
ایمیل:
* نظر: