کد خبر: ۷۲۱۸۶
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۹
بانک سامان در راستای ارتقاء امنیت کاربران هنگام استفاده از درگاه‌‎های الکترونیکی، از اپلیکیشن تولید رمز یکبار مصرف خود با نام تجاری«رمزینه» رونمایی کرد.
اپليکیشن رمزساز بانک سامان با نام «رمزینه» رونمایی شدبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک سامان، استفاده از رمز یکبار مصرف برای ورود به سامانه‌های مجازی و انجام تراکنش‌های مالی است که با هدف افزایش امنیت خدمات بانکداری الکترونیک ارایه می‌شود.
براساس این گزارش اپلیکیشن «رمزینه» در دو نسخه اندروید و اپل از طریق سایت بانک سامان در اختیار کاربران قرار گرفته است و مشتریان سامان برای ورود به سامانه‌های مجازی و انجام تراکش های مالی می‌‍‌‌توانند از آن استفاده کنند.
گفتنی است در حال حاضر اپلیکیشن «رمزینه» امکان تولید و فعال‌سازی رمز دوم کارت را به صورت یکبار مصرف دارد و به زودی سایر رمزها مانند رمز اول کارت و رمز نت بانک را نیز به صورت یکبار مصرف از طریق آن قابل تولید است.
شایان ذکر است همه مشتریان حقیقی بانک سامان که دارای کارت‌های قابل برداشت هستند می‌توانند از خدمات رمز یکبار مصرف اپلیکیشن «رمزینه» استفاده کنند.
مشتریان بانک سامان در صورت نیاز به راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند صفحه این اپلیکیشن در سایت بانک سامان را مطالعه کنند  یا با کارشناسان مرکز 24ساعته سامان ارتباط تماس بگیرند.

نام:
ایمیل:
* نظر: