کد خبر: ۷۲۲۳۹
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۷
بانک سینا در سومین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت با رشد قابل توجه در امتیازات، با یک درجه ارتقا نسبت به دوره قبل، موفق به دریافت تقدیرنامه و تندیس 3 ستاره شد.
اعطای تقدیرنامه و تندیس سه ستاره جایزه ملی تعالی سازمانی به بانک سینابه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک سینا، در مراسمی که با حضور مسئولان کشوری، مدیران ارشد سازمان ‌ها و متخصصان، برگزار شد، این بانک در دومین سال حضور پی‌در‌پی با اهدای تندیس و لوح تقدیرنامه 3 ستاره، که آقای ساروخانی عضو هیات مدیره آن را دریافت کرد، مورد تقدیر قرار گرفت.
گفتنی است بانک سینا با شرکت در فرآیند خوداظهاری، واحدهای زیرمجموعه را در مسیر ارتقاء فرآیندهای تعالی سازمانی، مورد ارزیابی قرار داد و عملکرد واحدها را از این طریق مورد سنجش قرار داد که به موفقیت قابل قبولی دست پیدا کرد.
پیشتر نیز بانک سینا در بیست و یکمین سال رتبه بندی شرکتهای برتر ایران که توسط سازمان مدیریت صنعتی کشور برگزار شد موفق شد با 6 پله ترقی نسبت به سال گذشته، رتبه 15 را از لحاظ شاخص میزان فروش/ درآمد در میان صد شرکت برتر ایران از آن خود کند و با عملکردی درخور و شایسته برای دومین سال در بین 10 شرکت پیشرو کشور نیز قرار گیرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: