کد خبر: ۷۲۲۴۸
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۹
دلار ۸۰۰ تومان کاهش یافت
صرافی های بانک‌ها امروز قیمت فروش دلار را ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام کردند.این صرافی ها دلار را به قیمت ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان از مردم می خرند.
سقوط قیمت دلار در بازار

با تداوم ریزش قیمت دلار برای دومین روز متوالی ، قیمت این ارز شاخص در بازار تهران ب کانال ۱۲ هزار تومان برگشت.

 به گزارش خبرآنلاین، صرافی های بانک‌ها امروز قیمت فروش دلار را ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام کردند.این صرافی ها دلار را به قیمت ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان از مردم می خرند.

میزان کاهش قیمت دلار در صرافی‌ها نسبت به صبح دیروز ۴۰۰ تومان گزارش شده است.برهمین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک ها، ۱۴ هزار و ۹۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۸۵۰ تومان است. قیمت یورو نسبت به صبح روز قبل ۵۵۰ تومان کاهش داشته است.

 پیش از این همتی تاکید کرده بود عرضه ارز در اسفند ماه افزایش یافته و قیمت‌ها متعادل خواهد شد. وی با تاکید بر اینکه نرخ کنونی دلار واقعی نیست از کاهش قیمت‌ها در روزهای پیش رو خبر داده بود .

 صرافان افزایش عرضه ارز به بازار را تایید می کنند اما می‌گویند در شرایط کنونی تقاضا برای خرید ارز جهت سفرهای نوروزی نسبت به سال های گذشته کاهشی شدید و چشمگیر را نشان می‌دهد به طوری که برخی از کاهش نزدیک به ۸۰ درصدی تقاضای ارز سخن میگویند.

برچسب ها: دلار ، قیمت دلار ، نرخ ارز
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار