کد خبر: ۷۲۲۵۳
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵
رییس اتحادیه فروشندگان خودرو :
سعید موتمنی با اشاره به اینکه بازار همچنان منتظر کاهش قیمت پایه خودرو در کارخانه‌ها است، افزود: در حال حاضر هیجان خرید خودرو در بازار کاهش یافته است و خرید و فروشی در بازار خودرو انجام نمی‌شود.
گرانی بازار خودرو را بی مشتری کرد
 رییس اتحادیه فروشندگان خودرو سعید موتمنی با اشاره به اینکه بازار همچنان منتظر کاهش قیمت پایه خودرو در کارخانه‌ها است، افزود: در حال حاضر هیجان خرید خودرو در بازار کاهش یافته است و خرید و فروشی در بازار خودرو انجام نمی‌شود.

وی با بیان اینکه قیمت پایه خودرو در حال حاضر غیر منطقی است، گفت: مشتری برای خرید خودرو با قیمت‌های فعلی در بازار وجود ندارد.

موتمنی گفت: قیمت خودرو‌های درحال تحویل از جمله سمند، پژو پارس، ​ پژو ۴۰۵ و پراید ۱۳۱، یک تا ۲.۵ میلیون تومان در بازار کاهش داشته است.

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو ادامه داد: قیمت پایه خودرو باید بر اساس آنالیز قیمت تعیین شود.

موتمنی با بیان اینکه قیمت‌های تعیین شده از سوی کارخانه در تاریخ ۹۷.۱۱.۱۴ قابل قبول تراز قیمت‌های پایه فعلی است، افزود: درحال حاضر قیمت پایه پراید ۱۳۱ از سوی کارخانه ۴۵ میلیون تومان تعیین شده است که با رقم، پراید ۱۳۱ در بازار با قیمت ۴۸ میلیون تومان عرضه می‌شود، در حالی که قیمت مناسب پایه برای این خودرو ۳۶ میلیون تومان است.

وی گفت: قیمت پژو پارس امروز درکارخانه به قیمت ۸۴ میلیون و ۲۰۰ هزارتومان و در بازار ۱۰۵ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ v۸ درکارخانه ۸۰ میلیون و ۳۰۰ هزارتومان و در بازار ۹۷ میلیون تومان، ۲۰۶ تیپ ۲ در کارخانه ۶۶ میلیون و ۸۰۰ و دربازار ۸۰ میلیون تومان و سمند lx درکارخانه ۷۳ میلیون و ۴۰۰ و در بازار ۸۰ میلیون تومان عرضه می‌شود.

رییس اتحادیه فروشندگان خودرو ادامه داد: عرضه خودرو نسبت به دو هفته گذشته از سوی کارخانه بیشتر شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار