کد خبر: ۷۲۳۹۴
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۵
مجمع عمومی اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان خراسان رضوی با حضور مدیر عامل و معاونین بانک در مشهد برگزار شد.
برگزاری مجمع عمومی سالیانه استان خراسان رضوی بانک مهر اقتصادبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان خراسان رضوی؛ سید ضیاء ایمانی  مدیرعامل بانک در این نشست با اشاره به آثار منفی دارایی های سمی در شبکه بانکی، گفت: تا کنون و ظرف مدت دو سال بخش قابل توجهی از این املاک به فروش رسیده که کار بسیار بزرگ و ارزشمندی است اما باید هر چه زودتر تکلیف املاک باقی مانده نیز مشخص شود.
وی ادامه داد: با عزم راسخ و جدیت باید تلاش کنیم تا انتظار سهام داران، سپرده گذاران و همکاران را تامین نماییم چرا که آینده از آنِ بانک هایی است که منابع بالا، معوقات کمتر و به لحاظ سوددهی در جایگاه مطلوبی قرار دارند.
ایمانی با اشاره به اهمیت سلامت سازمانی در رشد و پیشرفت سازمان ها، خاطر نشان کرد: به حمد الله بانک مهر اقتصاد با وجود همکاران ارزشی، متعهد و خدوم عملکرد سالم و شفافی در حوزه اقتصادی دارد و از سلامت سازمانی و اداری بالایی برخور دار است.
مدیرعامل بانک در بخش دیگری از سخنان خود عملکرد و ارتقاء بهره وری را مستلزم برخورداری از راهکارهای عملیاتی دانست و ادامه داد: مدیران و کارکنانی می توانند زمینه جذب، حفظ و نگهداشت مشتریان را فراهم کنند که روز به روز بر سطح معلومات شغلی و حرفه ای خود بیفزایند و برآورد صحیحی از مطالبات مشتریان و سپرده گذاران داشته باشند.
وی نظم و انضباط کاری را هسته اصلی فعالیت های اقتصادی و بانکی عنوان کرد و افزود: برخورداری از یک برنامه منسجم برای پیشرفت و تکامل سازمان در جهت نیل به اهداف بانک، یکی از اولویت هایی است که همه همکاران در بخش های مختلف باید اقدامات و فعالیت های خود را بر اساس این برنامه های مدون، تنظیم و اجرایی کنند.
گفتنی است در این مجمع ضمن بررسی صورتهای مالی استان خراسان رضوی، گزارشی از وضعیت عملکرد استان توسط رئیس اداره امور شعب استان خوزستان نیز ارائه شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: