کد خبر: ۷۲۴۱۵
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۶
مهندس "محمود مخدومی"، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تأمین از کارخانه بندرعباس شرکت نفت پاسارگاد بازدید و از نزدیک در جریان روند اجرایی این کارخانه قرار گرفت.
بازدید مدیرعامل تاپیکو از کارخانه بندرعباس شرکت نفت پاسارگاد
مهندس "محمود مخدومی"، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تأمین از کَارخانه بندرعباس شرکت نفت پاسارگاد بازدید و از نزدیک در جریان روند اجرایی این کارخانه قرار گرفت.
به گزارش تجارت آنلاین از روابط عمومی و  امور بین الملل شرکت نفت پاسارگاد، "مسعود جبرائیلی" مدیرعامل این شرکت در این بازدید گزارشی از روند عملیاتی، موانع، چالشها و فرصت های پیش روی شرکت ارائه دادند.
گفتنی است دیدار و گفتگو با با "هاشم نامور" مدیرعامل پالایشگاه بندرعباس نیز از دیگر برنامه های مهندس مخدومی بود که در این دیدار طرفین بر رفع مشکلات و افزایش همکاری ها در تامین خوراک تاکید کردند.
مهندس مخدومی، مدیرعامل تاپیکو نیز در این بازدید ضمن تقدیر از تلاش‌های صورت‌گرفته در شرکت نفت پاسارگاد، رهنمودهای لازم را در خصوص تولید، توسعه و بهره وری بیان کردند و از همراهی تاپیکو در اجرای برنامه های شرکت نفت پاسارگاد در کسب جایگاه سرامدی در منطقه تاکید کردند.
شایان ذکر است شرکت نفت پاسارگاد بزرگترین تولیدکننده انواع قیر در خاورمیانه است که کارخانه بندرعباس این شرکت ظرفیت تولید سالیانه 736 هزار تن از انواع محصولات را دارد . توان بسته بندی روزانه 9000 بشکه و هم چنین نزدیکی به مبادی صادراتی این کارخانه را از موقعیت ویژه ای برخوردار کرده است.
بازدید مدیرعامل تاپیکو از کارخانه بندرعباس شرکت نفت پاسارگاد

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار