کد خبر: ۷۲۴۴۳
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰
همایش شبکه فروش استان خوزستان با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران شرکت سهامی بیمه "ما" و نمایندگان استان در شهر اهواز برگزار شد.
مدیرعامل شرکت بیمه به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی، حجت بهاری فر مدیرعامل بیمه "ما"  ارایه سریع خدمات بیمه ای همراه با شفافیت و انعطاف ، حضور به موقع در زمان پرداخت خسارت و خدمتگذاری به آحاد مردم شریف ایران اسلامی را از اولویت های اصلی شرکت بیمه "ما" دانست و خاطرنشان کرد: با وجود این که شفافیت؛ رکن گمشده صنعت بیمه است و نمی توان وضعیت سهام و سود این صنعت را برای یک سال بعد پیش بینی کرد، بیمه "ما" در سال گذشته از نظر کیفیت افشا و اطلاع‌رسانی مناسب، سومین رتبه را از آن خود کرد و  در سال 98 همچنان این اصل را سر لوحه کار خود قرار می دهد  تا بهترین انتخاب از سوی بیمه گذاران باشد.
وی افزود: هدایت در مسیر مدیریت کیفیت همراه با دانش محوری و مدیریت ریسک مناسب در پرتفوی بالا، اصلی ترین هدف شرکت بیمه "ما" در راستای اهداف تبیین شده خواهد بود.
در خاتمه و  طی مراسمی از نمایندگان برتر استان که در فروش کلیه بیمه نامه ها و شاخص های بیمه گری و مالی برتر بودند، تقدیر به عمل آمد و انتخابات اعضای شورای صنفی نمایندگان شرکت  برگزار شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: