کد خبر: ۷۲۴۵۳
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۰
بانک حکمت ایرانیان موفق به دریافت جایزه بین المللی برترین بانک کارآمد در صنعت بانکداری از سوی اتحادیه اروپا شد.
افتخاری دیگر برای بانک حکمت ایرانیانبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک حکمت ایرانیان،در این مراسم که با حضور مرتضی بانک رئیس شورای عالی مناطق آزاد، عیسی منصوری معاون وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی، افتخاری معاون تولید و صادرات دبیرخانه شورای عالی، کواکبیان نماینده مجلس و خانم زرآبادی عضو کمسیون اقتصادی مجلس و نیز جمعی از کارآفرینان برتر کشور در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار می شد از دکتر عسکرزاده مدیرعامل بانک حکمت ایرانیان نیز به عنوان مدیر خلاق در صنعت بانکداری تقدیر به عمل آمد.
در ابتدای این مراسم دکتر منصوری با اشاره به مهم دانستن تولید محتوا در اشتغال زایی و کارآفرینی افزود 70 درصد اشتغال در تولید محتوا قرار دارد، وی همچنین گفت ما بیش از 96 درصد بنگاه اقتصادی خرد در کشور داریم که می بایست تولید محتوا را در الویت خویش قرار دهند.
پس از آن مرتضی بانک در سخنانی گفت از آنجا که کشور ما نیاز به توسعه اقتصادی دارد، ما در منطقه آزاد شرایطی را فرآهم کردیم که صاحبان کسب و کار جهت انجام فعالیت اقتصادی بازدهی بالا و ریسک کمتری داشته باشد.
پس از آن خانم زرآبادی عضو کمسیون اقتصادی مجلس در سخنانی دو عامل اقتصاد متکی بر نفت و شرایط پولی و مالی را از عوامل بحران اقتصاد کنونی کشور دانست و افزود ما باید به جای منع واردات، مدیریت واردات را مبتی بر حمایت از کالای ایرانی قرار دهیم.
شایان ذکر است در این مراسم همچنین نشان ملی رتبه نخست شفافیت و صداقت در ارائه خدمات بانکی نیز به بانک حکمت ایرانیان اعطا شد.
 
 


نام:
ایمیل:
* نظر: