کد خبر: ۷۲۴۹۵
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۰
بیمه سینا در قراردادی 24 هزار نفر از کارکنان شاغل و بازنشسته بانک کشاورزی را تحت پوشش بیمه‌نامه عمر و سرمایه‌گذاری «سینابان» قرار داد.
پوشش سینابان برای ۲۴ هزار کارمند بانک کشاورزیامین شیرکانی، مدیرعامل بیمه سینا در نشستی با حضور خبرنگاران، از پوشش بیمه عمر و سرمایه‌گذاری سینابان برای ۲۴ هزار نفر از کارمندان شاغل و بازنشسته بانک کشاورزی خبر داد.
در این نشست که با حضور امین شیرکانی، محمد رضایی، نایب‌رئیس هیات‌مدیره و معاون فنی بیمه سینا و قربانعلی خمسه مدیرعامل شرکت خدمات بیمه‌ای مهراندیش برگزار شد، در خصوص طرح جدید سینابان برای کارکنان و بازنشستگان بانک کشاورزی توضیحاتی داده شد. براساس این گزارش، امین شیرکانی با اشاره به اینکه در قراردادی بین بیمه سینا و بانک کشاورزی، کارکنان شاغل و بازنشسته بانک تحت پوشش «بیمه‌نامه عمر و سرمایه‌گذاری سینابان» قرار گرفتند، گفت: شرکت خدمات بیمه‌ای مهراندیش سینا مجری این قرارداد است که سهام آن متعلق به کارکنان بانک کشاورزی است. وی افزود: بیمه‌نامه عمر و سرمایه‌گذاری سینابان علاوه‌بر خدمات بیمه‌ای در حوزه سرمایه‌گذاری نیز مناسب است که مهم‌ترین موضوع این بیمه‌نامه اندوخته بازنشستگی مناسب برای کارکنان و بازنشستگان بانک کشاورزی است. در حال حاضر فقط کارکنان و بازنشستگان این بیمه‌نامه را خریداری کرده‌اند که در ادامه خانواده‌های این کارکنان نیز به آن اضافه می‌شوند.
به گفته امین شیرکانی، در طراحی این بیمه‌نامه تلاش شده است تا میان اندوخته محوری و ارائه پوشش‌های بیمه‌ای تعادل ایجاد شود. در ادامه نیز، ورود به بیمه‌های عمر گروهی، از استراتژی‌های تدوین شده شرکت بیمه سینا به شمار می‌آید که این امر سبب افزایش سهم بیمه‌های زندگی در سبد پرتفوی و همچنین افزایش ضریب نفوذ بیمه سینا می‌شود.
وی با بیان اینکه در بیمه سینا حساب‌های زندگی از غیر زندگی جدا شده است، تصریح کرد: در شرایط فعلی شرکت‌های بیمه‌ای برای پاسخگویی به نیازها باید بخش‌های سرمایه‌گذاری خود را تقویت کنند.
در ادامه این نشست خبری، محمد رضایی، عضو هیات‌مدیره و معاون فنی بیمه سینا نیز با اشاره به اینکه این شرکت در مسیر توسعه قرار گرفته است، گفت: بیمه سینا از شرایط بسیارمطلوبی به‌خصوص در بخش درمان و عمر برخوردار است و ذخیره ریاضی در بیمه‌های عمر و همچنین بازپرداخت این بیمه‌ها بدون هیچ مشکلی پرداخت می‌شود.
در پایان این نشست، خمسه مدیرعامل شرکت خدمات بیمه‌ای مهراندیش نیز اعلام کرد: بیمه عمر و سرمایه‌گذاری سینابان به مدت ۲۰ سال و با مبلغ ۳۰ هزار تومان با افزایش ۱۰ درصد سالانه شروع به کار کرده و تمامی این بیمه‌نامه‌ها صادر شده و کارکنان و بازنشستگان بانک کشاورزی حق بیمه ماهانه خود را نیز با ساز وکار اداری واریز خواهند کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: