کد خبر: ۷۲۵۶۳
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۹
بانک سامان با بهره‌گیری از فناوری‌های نوین و مطابق با استانداردهای جهانی، در شعب منتخب صندوق امانات واگذار می‌کند.
شرایط استفاده از صندوق امانات بانک سامانبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک سامان، محمد فرخی‌پور مدیر بانکداری خرد در گفت‌وگو با «سامان رسانه» اظهار داشت: بسیاری از شعب بانک سامان به انواع صندوق امانات الکترونیکی و معمولی مجهز هستند و بانک آمادگی دارد حداکثر امنیت را برای اموال و اسناد مشتریان فراهم کند.
فرخی‌پور افزود: مدیر بانکداری خرد بانک سامان گفت: صندوق امانات در سه اندازه کوچک، متوسط و بزرگ در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند و برای رفاه حال مشتریان تغییری در مبلغ کارمزدها و ودیعه صندوق‌ها امانات داده نشده است و متقاضیان ضمن افتتاح حساب و پرداخت یک تا سه میلیون و 300هزار تومان ودیعه و اجاره‌ بهای سالانه از130هزار  تا 420هزار تومان می‌توانند صندوق امانات بانکی در اختیار داشته باشند.
وی خاطرنشان کرد: تمام هموطنان که مشتری بانک سامان نیستند نیز با همراه داشتن اصل کارت ملی و شناسنامه خود می‌توانند با مراجعه به شعب دارای صندوق امانات، پس از افتتاح حساب از این خدمت بانکی بهره‌مند شوند.
علاقه‌مندان به بهره‌مندی از این خدمت می‌توانند به شعب مجهز به صندوق امانات مراجعه کنند یا برای دریافت اطلاعات بیشتر با مرکز سامان‌ارتباط به شماره 6422-021 تماس بگیرند.
فهرست شعبی که آماده ارائه خدمت صندوق امانات هستند:
    ظفر
    خیابان لواسانی
    مقدس اردبیلی
    نیاوران
    جنت آباد
    میدان توحید کرج
    خیابان سید جمال‌الدین اسدآبادی
    خیابان دکتر بهشتی
    زاینده‌رود اصفهان
    کرمانشاه
    تبریز
    ارومیه
    مدرس مشهد
    سجاد مشهد
    کرمان
    یزد
 

نام:
ایمیل:
* نظر: