کد خبر: ۷۲۶۵۵
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۲
هفتمین خودروی 206 ، جایزه ویژه جشنواره حساب‌های جاری باشگاه مشتریان بانک تجارت به مهدی اسماعیلی مشتری شعبه مرکزی چابهار رسید.
مهدی اسماعیلی، برنده خودروی 206 جشنواره باشگاه مشتریان تجارت به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، مراسم قرعه‌کشی هفتمین دوره جشنواره حساب‌های جاری باشگاه مشتریان بانک تجارت صبح سه شنبه بیست و یکم اسفندماه با حضور کاظم‌پور رئیس اداره برنامه‌ریزی و توسعه بازار و سامری مدیرعامل شرکت چابک تجارت آسیا و نمایندگان مدیریت امور حراست و اداره‌های روابط عمومی، کارت و خدمات نوین بانک تجارت برگزار و برندگان جوایز این دوره شامل یک دستگاه خودروی 206 و تعداد 120 جایزه مصنوعات چرمی نفیس به قید قرعه و با روش گوی و گردونه مشخص شدند.
در قرعه‌کشی این دوره مهدی اسماعیلی مشتری شعبه "مرکزی چابهار" در استان سیستان و بلوچستان برنده خودروی 206 شد و جایزه مصنوعات چرمی به 120 نفر از اعضای باشگاه مشتریان رسید.  
اسامی برندگان این دوره قرعه‌کشی در پایگاه اینترنتی بانک تجارت به نشانی www.tejaratbank.ir و پایگاه اینترنتی باشگاه مشتریان بانک تجارت به نشانی www.tejaratclub.ir قابل مشاهده است. علاقمندان می‌توانند با افزایش مانده انواع حساب‌های جاری خود نزد بانک تجارت در این جشنواره شرکت کرده و به ازای هر 500 هزارریال موجودی ماهانه از یک شانس در قرعه کشی برخوردار شوند.
جشنواره حساب‌های جاری باشگاه مشتریان در هشت مرحله از مرداد ماه سال جاری آغاز شده و تا فروردین ماه سال 1398 ادامه دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر: