کد خبر: ۷۲۶۸۳
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۸
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از اطفا حریق خط لوله نفت خبر داد. در این حادثه ۴ خودرو حاضر در محل حادثه دچار آتش سوزی شدند که بر اثر آن متأسفانه 5 نفر جان خود را از دست دادند و 6 نفر مجروح شدند.
انفجار خط لوله گاز اهواز با 5 کشته و 6 مصدوم
مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور در گفت و گو با  مهر از اطفا حریق خط لوله نفت خبر داد و گفت: در این حادثه ۴ خودرو حاضر در محل حادثه دچار آتش سوزی شدند که بر اثر آن متأسفانه 4 نفر جان خود را از دست دادند و ۶ نفر مجروح شدند.

وی ادامه داد: ۲ نفر فوتی این حادثه مربوط به خودرو سواری بود که در محل حادثه دچار حریق شد و ۲ نفر دیگر سرنشینان یک دستگاه بونکر حمل آب بودند.

خالدی با بیان اینکه اتوبوس حاضر در محل حادثه فاقد سرنشین بوده گفت: راننده اتوبوس به همراه ۵ مصدوم دیگر این حادثه به مراکز درمانی منتقل شدند.

خالدی در پایان گفت: عملیات اطفا حریق پایان یافته است اما نیروهای اورژانس تا پاکسازی کامل در محل حادثه حضور خواهند داشت.

در همین حال مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: انفجار خط لوله میعانات گازی مربوط به شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در صبح روز پنجشنبه باعث کشته شدن پنج نفر و مصدوم شدن ۶ نفر شد.

 کیامرث حاجی زاده اظهار کرد: این حادثه به علت نشتی در لوله‌های گاز ناشی از فرسودگی خط لوله اتفاق افتاد.

وی افزود: چند دستگاه خودروی عبوری به علت حرارت ناشی از آتش سوزی دچار حریق شدند.

حاجی زاده ادامه داد: کشته شدگان شامل دو نفر از خودروی سمند و دو نفر از خودروی بونکر و یک نفر دیگر گزارش شد و اتوبوس مسیر اهواز به کرمان خوشبختانه تلفات جانی نداشت.

مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: ۶ مصدوم به بیمارستان سوانح و سوختگی اهواز منتقل شدند.

بر اساس گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ۲۳ اسفند ماه سال جاری ساعت ۹ و ۵۵ دقیقه، شهروندان طی تماس با سامانه امدادی ۱۲۵، رخداد نشت در خطوط لوله‌های گاز واقع در منطقه برومی را اطلاع رسانی کردند. تیم‌های عملیاتی سازمان به سرعت به محل حادثه شتافته و مشاهده کردند بر نشت خطوط لوله‌های گاز چند شهروند کشته و تعدادی نیز مصدوم شده و همچنین پنج دستگاه خودرو عبوری به دچار حریق شدند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار