کد خبر: ۷۲۸۲۷
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۵
بیمه تجارت‌نو درکنار ارائه طرح های ویژه نوروزی این امکان را برای بیمه‌گذاران و زیاندیدگان احتمالی فراهم کرد در تعطیلات عید، برای انجام امور بیمه‌ای خود به شعب سراسرکشور مراجعه کنند.
طرح های ویژه تجارت‌نو برای ایام نوروزاین شرکت به منظور ایجاد امنیت خاطر در افراد جامعه و همچنین کمک به افزایش ضریب نفوذ بیمه‌ای میان بیشتر مردم و به‌ویژه سهامداران خود، اقدام به ارائه طرح‌های بیمه‌ای ویژه نوروز با  شرایط تخفیف قابل توجهی کرده که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به طرح "کارت هدیه بیمه‌نامه آتش‌سوزی واحدهای مسکونی" و طرح کوتاه‌مدت صدور بیمه‌نامه بدنه در این ایام اشاره کرد. بیمه‌نامه آتش سوزی  عیدانه که آغازی بر بهبود فرهنگ بیمه  با خدمات بیمه‌ای نوین به‌جای هدایای تکراری و مرسوم درایام عید است، درچهار طرح بیمه‌ای برنزی، نقره‌ای، طلایی و پالادیوم، با پوشش‌های ضروری و سرمایه‌های مختلف از ۵۰۰ میلیون تا ۳میلیارد ریال، با محور اهدای حس امنیت و آسایش طراحی و ارائه شده است. در این طرح مردم می‌تواننداز طریق شعب بانک تجارت  نسبت به خریداری کارت هدیه موردنظر خود اقدام کرده و به‌عنوان عیدی آن را  اهدا کنند. برای هدیه گیرندگان نیز این امکان وجود دارد که با ارسال مشخصات خود به سامانه پیام کوتاه بیمه تجارت‌نو به شماره (۳۰۰۰۸۴۲۹۳)، منزل مسکونی خود را به مدت یک‌سال در برابر خطرات حریق، صاعقه، انفجار، زلزله، مسئولیت مالی، هزینه اسکان موقت و هزینه پاک‌سازی تحت پوشش قراردهند.
گفتنی است درکنار این طرح‌ها، برای روزهای نوروز بیمه‌نامه کوتاه‌مدت  بدنه اتومبیل نیز جهت تأمین آسایش خاطر در افرادی که با خودروی شخصی به مسافرت می‌روند، درنظر گرفته شده است.به واسطه این فرصت، افراد فاقد پوشش بیمه بدنه می‌توانند دراین ایام با پرداخت حق بیمه کمتر نسبت به تحت پوشش قراردادن خودروی خود اقدام کنند.
ساعت کار شعب تجارت‌نو درنوروز
هرچند در روزهای عید برای بسیاری از مردم مجالی پیش می‌آید تا کم‌ وبیش از فعالیت‌های شغلی خود فارغ شوند، اما در شرکت بیمه "تجارت نو"  مانند بسیاری از شرکت‌های بزرگ، جریان خدمت‌رسانی همچنان جاری است.درروزهای تعطیل رسمی سوم، چهارم و چهاردهم فروردین۹۸، ستادمرکزی و تمامی شعب سراسر کشور"بنو" ازساعت۹ تا ۱۳ به‌منظورارائه خدمات به بیمه‌گذاران درانواع رشته‌های بیمه‌ای، دایرهستند.

نام:
ایمیل:
* نظر: