کد خبر: ۷۲۸۳۹
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۰
رییس بانک توسعه صادرات شعبه زنجان گفت: تامین مالی 12 میلیون یورویی برای طرح توسعه تولید ترانسفورماتور و ارائه تسهیلات برای ایجاد پایانه باربری بین المللی از جمله طرح هایی است که توسط این بانک در استان زنجان صورت گرفته است.
تسهیلات بانک توسعه صادرات زنجان برای طرح توسعه تولید ترانسفورماتوربه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک توسعه صادرات یوسف حیاتی با اعلام این خبر افزود: شعبه زنجان جایگاه مناسبی را در بین بانکهای استان داشته و بر اساس اعلام سازمان صنعت، معدن و تجارت استان رتبه اول را در صدور حواله های ارزی را در استان داراست.
وی افزود: شعبه زنجان از ابتدای شهریورماه سالجاری مبلغ 400میلیارد ریال انواع ضمناتنامه های ریالی از قبیل ضمانتنامه‌های حسن انجام کار و پیش پرداخت جهت مشتریان و واحدهای فعال در صنعت برق کشور در استان زنجان صادر کرده که از این جهت با رشد 440 درصدی نسبت به اهداف تعیین شده در بین شعب بانک حائز رتبه دوم در صدور ضمانتنامه است.
حیاتی ادامه داد: با توجه به اینکه استان زنجان بعنوان یکی از قطبهای معدنی (سرب و روی) و صنعت برق کشور مطرح است این شعبه از ابتدای سال جاری نسبت به تامین مالی صنایع مذکور به مبلغ 800 میلیاردریال اقدام نموده که اکثرا مربوط به صادرکنندگان عمده است.
به گفته رییس شعبه زنجان بانک توسعه صادرات، 40 میلیارد ریال ارائه تسهیلات برای طرح ایجاد پایانه باربری بین المللی و خرید 10 دستگاه کامیون سنگین جهت ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی و همچنین تامین مالی 830 هزار یورویی برای کمک به تولید صنایع بهداشتی از دیگر پروژه هایی به شمار می رود که شعبه زنجان در آن حضور داشته است.

نام:
ایمیل:
* نظر: