کد خبر: ۷۲۸۶۶
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵
پیام تبریک محسن پورکیانی رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران.
جزییات طرح بهاران بیمه ایران در ایام نوروز 98 اعلام شد.
بسم الله الرحمن الرحیم
همکاران پرتلاش و صدیق شرکت سهامی بیمه ایران
امسال در طلیعه حلول سال نو، این ایام را در تقارنی بسیار مبارک و دلنشین تجربه می­کنیم. شکوه و زیبایی و جلوه و جلال و تبرک لحظات تحویل سال نو در تقارن خجسته با روزهای سرشار از معنویت ماه رجب المرجب و سالروز ولادت امام جود و کرم حضرت جوادالائمه(ع) و مولی­ الموحدین امیرالمؤمنین حضرت علی(ع)، بشارت آغاز بهاری سرشار از عنایات و الطاف ربوبی را دارد.
سالی که پشت سر گذاشتیم فراز و نشیب­ها و سختی و گشایش­های خاص خود را داشت و البته در این رهگذر، آنچه بیشترین جلوه را بروز داد همراهی، همت و همیت شما همکاران عزیز بود که بی مضایقه و عاشقانه برای اعتلای نام بزرگ بیمه ایران تلاش نمودید. در سال 97 برنامه­ هایی را در آغاز راه با مدیران سراسر کشور و در جوار مضجع مطهر امام مهربانی­ها، حضرت ثامن الحجج(ع) مرور نمودیم و بر آن شدیم که پاره ­ای از تغییرات اساسی در رویه­ های بیمه­ گری را با هدف اصلاح و بهبود کلید بزنیم. اکنون و در واپسین روزهای سال، نتیجه این اراده جمعی و مشارکت یکایک شما عزیزان در این عزم و تصمیم، به خوبی به منصه ظهور رسیده است. تلاش شما همکاران عزیز و شبکه فروش صدیق بیمه ایران و التزام ستودنی همه اجزاء شرکت به تحقق این برنامه­ ها، آرامش خاطر ارزشمندی را برایمان به ارمغان آورد که توانستیم در امتحان خدمت به مردم پاک و اصیل ایران اسلامی سربلند باشیم و همزمان با اجرای تغییرات و استمرار خدمات، دانستیم که کجا هستیم و به کجا باید برویم.
راه پیش رو مملو از امید است و قطعاً نیازمند همتی جهادگونه و راه پیموده شده در سال 97 ، اعتماد به نفس ما را برای ادامه برنامه­ های تعالی ­محورمان افزوده و البته برای جبران کاستی­های آن هم می­بایست مسئولانه تلاش کنیم.
همکاران عزیز؛ نیک می­دانیم و می­دانید که مردم برای برند و نشان بیمه ایران اهمیت قائل هستند و آن را دوست دارند. در سالی که گذشت در کنار اصلاح پرتفوی و اعمال مدیریت ریسک بهینه، یکی از محورهای توجه ما احیای این برند بود که می­بایست آنچنان که زیبنده بیمه ایران است محقق شود. برای سال 1398 نیز زیرساخت وقوع حرکتی انقلاب­گونه در زمینه شکوفایی، توسعه و تعمیم بیمه­ های زندگی مهیا ساخته ­ایم و یکی از سنجه­ های تعیین ­کننده ­مان برای ارزیابی واحدهای ستادی و اجرایی و شبکه محترم فروش را میزان توفیق آنها در این وادی اعلام نموده ­ایم. ما اعتقاد داریم که می­توانیم با فرهنگ­ سازی و توسعه بیمه ­های زندگی و به ویژه تأمین نظر بیمه­ گذاران از منظر ریسکی در کنار سرمایه­ گذاری و در قالب بیمه ­های عمر، برای آینده آنان حریم امنی را بسازیم و به فضل خداوند منان و عزم شما همکاران صدیق در این مسیر، با صلابت گام خواهیم نهاد.
ما اعتقاد داریم که سختی­ های پیش­رو و به ویژه آثار ناشی از تحریم­ های ظالمانه دشمنان این ملت همیشه سرافراز را با بصیرت و صبر و همدلی و تلاش مضاعف پشت سر خواهیم نهاد و تحقیقاً اگر نیت­هایمان را خدایی و در مسیر خدمت به بندگان او متمرکز نمائیم، خدا با ما خواهد بود، همچنان که تاکنون اینگونه بوده است.
اینجانب، ضمن قدردانی صمیمانه از مساعی همه شما همکاران عزیز درکلیه سطوح و ارکان شرکت و شبکه محترم فروش در سالی که پشت سر نهادیم، مراتب تبریکات قلبی خود را به مناسبت عید نوروز و فرا رسیدن سال جدید تقدیم­تان داشته و از درگاه خداوند سبحان، استمرار عزت و عافیت و سربلندی خانواده بزرگ بیمه ایران را مسئلت می­نمایم.
                                                                                                                            محسن پورکیانی


نام:
ایمیل:
* نظر: