کد خبر: ۷۲۹۲۷
تاریخ انتشار: ۰۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۸
ستاره های برانکو در آستانه محرومیت
سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، مهدی شیری و مهدی ترابی در صورت دریافت کارت زرد مقابل نماینده عربستان، دیدار بعدی تیم شان که در چارچوب دیدار برگشت مقابل این تیم است را از دست خواهند داد که این می‌تواند خبر بدی برای برانکو و هواداران پرسپولیس باشد.
یک اتفاق بد برای تیم پرسپولیس
چهار بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه محرومیت در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ هستند.

در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹، تیم فوتبال پرسپولیس در گروه D با تیم‌های الاهلی عربستان، السد قطر و پاختاکور ازبکستان همگروه است و در ۲ دیدار گذشته موفق به کسب یک امتیاز شده است. این تیم در هفته اول رو در روی پاختاکور به تساوی یک بر یک رسید و سپس در دوحه از السد شکست خورد تا قعرنشین گروه چهارم باشد.

این تیم در هفته سوم باید به مصاف الاهلی عربستان برود که ستاره‌های زیادی دارد و مسابقه سختی محسوب می‌شود.  سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، مهدی شیری و مهدی ترابی در صورت دریافت کارت زرد مقابل نماینده عربستان، دیدار بعدی تیم شان که در چارچوب دیدار برگشت مقابل این تیم است را از دست خواهند داد که این می‌تواند خبر بدی برای برانکو و هواداران پرسپولیس باشد.

الاهلی در ۲ بازی گذشته ۳ امتیاز کسب کرده و همراه با السد قطر در رده دوم گروه D است. دیدار این ۲ تیم ۲۰ فروردین و در زمین ثالث برگزار می‌شود. 

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار