کد خبر: ۷۲۹۸۸
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۷
در دیدار با رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اعلام شد؛
درجریان بازدید رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از مناطق سیل زده شمال کشور، معاون مدیر عامل بیمه تجارت‌نو از شناسایی و ارزیابی بیش از ۹۰ درصدخسارت‌هایی که مشمول پوشش این بیمه می‌ شوند.
ابوطالب قره‌چماقلو و هیئت همراه که ازنخستین روز وقوع حادثه درمناطق سیل زده حاضر و درآنجا مستقرشده اند در این دیدار که پنجم فروردین صورت گرفت، گزارش مبسوطی از فرایند بررسی شرایط و ارزیابی خسارت های به وجود آمده، ارائه کردند.
معاون مدیر عامل بیمه تجارت‌نو درخصوص شرح اقدامات انجام شده گفت: به جز منطقه آق‌قلا که سطح آب روند ارزیابی خسارت را مختل کرده است، درسایر مناطق سیل زده شمال کشور بیش از ۹۰ درصد خسارت‌ها شناسایی و ارزیابی شده که دراسرع وقت مبالغ مورد تایید به بیمه گذاران زیان دیده پرداخت خواهد شد.
گفتنی است پس از گذشت چند روز از سیل تخریب گر شمال؛ تیم های ارزیابی خسارت بیمه تجارت‌نو درحال اتمام این مهم در استانهای مازنداران ،گلستان و خراسان شمالی هستندکه معاون مدیر عامل و هئیت همراه پس از بازدید های میدانی از دو استان مازندران و گلستان جهت بررسی دوباره روند ارزیابی خسارت، دیدار با مددجویان حادثه دیده و ارائه خدمات بیشتر به هموطنان سیل زده باردیگرعازم خراسان شمالی شدند.
نام:
ایمیل:
* نظر: