کد خبر: ۷۳۰۴۵
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۵
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با سفر به شیراز ضمن دیدار با مسئولان استانی و بررسی نیازمندی‌های مردم خسارت دیده از سیل از مناطق سیل‌زده بازدید کرد.
محمد مخبر در حاشیه این سفر و پس از بازدید از روستای کرونی و منطقه سعدیه و صحبت با خانواده‌های خسارت دیده در جمع خبرنگاران از اهدای ۱۰۰۰ بسته لوازم خانگی و ۲۰۰۰ پتو به خانواده های خسارت دیده از سیل خبر داد.
وی با اشاره به حضور به موقع ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در مناطق سیل‌زده به تشریح برخی از قدامات انجام شده توسط این ستاد برای مردم ‌سیل‌زده ۷ استان گلستان، خراسان شمالی، مازندران، لرستان، خوزستان، فارس و خراسان جنوبی پرداخت.
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) گفت: از اولین ساعات بروز سیل از طریق اعزام ادوات ترابری سنگین و سبک مورد نیاز در مناطق سیل‌زده و همچنین ارسال وسایل امدادی از قبیل چکمه، بیل، پلاستیک و گونی برای کمک به مردم سیل‌زده اقدام کردیم.
مخبر افزود: تیم های درمانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در قالب کاروان سلامت احسان با حضور در استان گلستان و استان خوزستان نسبت به درمان سانحه دیدگان در مناطق سیل‌زده اقدام کرده و گروه‌های جهادی همکار ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) نیز از دقایق ابتدایی در کنار مردم سیل‌زده حضور پیدا کردند و به امدادرسانی پرداختند. 
وی در پایان اظهار کرد: اسکان سیل‌زدگان و تامین وسایل گرمازا و انواع البسه برای مردم سیل زده و همچنین تامین علوفه و غذای دام و حیوانات در مناطق سیل‌زده روستایی نیز از دیگر اقدامات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) بود.
نام:
ایمیل:
* نظر: