کد خبر: ۷۳۰۷۵
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۱
بانك ملي ايران طي چند روز اخير با بسيج كامل امكانات خود تلاش نموده است ،ياريگر هموطنان عزيز سيل زده در استانهای مختلف باشد.
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومي بانك ملي ايران ،با ادامه مشکلات جوی و وقوع سيل در سایر استانهای كشور علاوه بر استان هاي گلستان،مازندران و فارس ، کارکنان بانک‌ملی ایران و شرکت های تابعه علی رغم تعطیلات با تشکیل كميته های بحران اقدام به جمع آوری و ارسال اقلام‌ ضروری به هموطنان آسیب دیده در سایر استانها نیز نموده اند.
مديرعامل بانك ملي ايران طی روزهای اخیر بطور مرتب با مسیولین استانهای آسیب دیده در ارتباط بوده و اختیارات کامل جهت هر گونه همراهی و کمک رسانی به ادارات امور تفویض شده است.
 مدیریت بانک همچنین آمادگی کامل خود را برای اجرای مصوبات دولت و بانک مرکزی برای کمک به هموطنان سیل زده اعلام نموده است‌.
طی روزهای اخیر كميته هاي خودجوش كاركنان بانك نیز در استان هاي مختلف تشكيل شده و تا كنون كاركنان بانك ملي ايران در استان هاي مختلف با ارسال چندين محموله غذايي و بهداشتي به مناطق سيل زده تلاش كرده اند در اين حادثه غمبار در كنار هموطنان سيل زده باشند. 
تشكيل ستاد هاي مردمي با محوريت و راهبري بانك ملي ايران در برخي استان ها نظير گلستان جهت اسكان و پذيرايي دو هزار نفر از مردم سيل زده استان و اسكان برخي از هموطنان در  اماكن متعلق به بانك و منازل كاركنان از ديگر اقدامات صورت گرفته بوده است.
نام:
ایمیل:
* نظر: