کد خبر: ۷۳۰۷۷
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۷
شوک به فوتبال ایران
مسائل مالی و پرونده بدهی باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس این دو تیم را در آستانه حذف از لیگ قهرمانان آسیا قرار داد.
استقلال و پرسپولیس در آستانه حذف از لیگ قهرمانان آسیا
مسائل مالی و پرونده بدهی باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس این دو تیم را در آستانه حذف از لیگ قهرمانان آسیا قرار داد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا سال‌هاست حساسیت زیادی روی مسائل مالی و پرونده بدهی باشگاه‌ها دارد و همین بحث موجب یک فاجعه بزرگ در فوتبال ایران شده‌است.

سرخابی‌های پایتخت که به عنوان دو تیم دولتی زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کنند، در سال‌های اخیر همواره درگیر مسائل مالی و پرونده‌های متعدد بدهی به بازیکنان حال حاضر و سابق خود بوده‌اند که هر کدام در مقطعی دردسر‌های بزرگی برای این دو تیم ایجاد کرده است.

از این درد سرها می‌توان به محرومیت از پنجره‌های نقل و انتقالاتی اشاره کرد ولی علاوه بر محرومیت نقل و انتقالاتی دردسری بزرگ برسر راه دو تیم محبوب ایرانی است.

شنیده‌ها از منابع موثق حاکی از آن است که دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به دلیل مسائل مالی و بدهی‌ها همانطور به عنوان نمونه در سال‌های اخیر برای چند تیم از کشور‌های دیگر اتفاق افتاده، از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته خواهند شد.

 موضوع حذف پرسپولیس و استقلال از لیگ آسیا قرار بود تا پیش از شروع فصل جاری رقابت‌های لیگ قهرمانان اعمال شود، ولی زمان‌بر شدن رسیدگی به پرونده‌های موجود کمی این کار را به تعویق انداخت.

گفتنی است که نامه مربوط به این محرومیت اواخر اسفند‌ماه به فدراسیون فوتبال ارسال شده است، ولی به دلایلی از جمله در پیش بودن دربی پایتخت و تعطیلات نوروزی، فدراسیون آن را رسانه‌های نکرده است.

جزئیات روشن تری از این موضوع در دست نیست و باید منتظر ماند تا مشخص شود این بدهی‌ها مربوط به کیست و فدراسیون فوتبال برای نجات سرخابی‌ها چه می کند؟!

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار