کد خبر: ۷۳۱۵۰
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷
دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران به منظور هماهنگی بیشتر در راستای کمک رسانی به سیل زدگان استان لرستان، بعدازظهر پنحشنبه ۱۵ فروردین در این استان حضور یافت.
حضور مدیرعامل پست بانک در لرستان برای بررسی خدمت رسانی درمناطق سیل زدهبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران: وی در بدو ورود به خرم آباد، جلسه هماهنگی برای کمک به سیل زدگان استان لرستان با مدیر و جمعی از کارکنان مدیریت شعب استان لرستان برگزار و ضمن تقدیر از تلاش های بی وقفه آنان گفت: خوشبختانه مجموعه کارکنان بانک و کارگزاران باجه ها درسراسر کشور با همدلی و حس خوب خود برای کمک به هموطنان سیل زده پیشگان شده و مشارکت بی نظیری داشته اند.
دکتر شیری تصریح کرد: مجموعه پست بانک ایران تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات بانکی درسطح مناطق سیل زده بکار بسته و تا عادی شدن شرایط این مهم را ادامه می دهد.
وی با ابراز خرسندی از راه اندازی مجدد خدمات پست بانک شهرستان پلدختر و بسیاری از باجه های بانکی این شهرستان و فعال شدن دستگاه خودپرداز این شعبه گفت: با تلاش همکاران زحمتکش درحال حاضر این شعبه و باجه های روستایی تابعه آن آماده ارائه خدمات بانکی به هموطنان این شهرستان است و تلاش می کنیم بسترهای بانکداری الکترونیکی و خدمات آن را هرچه سریعتر به حالت عادی و قبلی برگردانیم.
مدیرعامل پست بانک ایران در ادامه ضمن تقدیر از تمامی کارکنان و کارگزاران بانک که در امر کمک رسانی به سیل زدگان مشارکت داشته اند تاکید کرد: این بانک تمامی اقدامات و تمهیدات لازم را برای مشارکت و همکاری هرچه بیشتر با سازمان های مسئول به ویژه جمعیت هلال احمر انجام داده و درحال حاضر شماره حساب ۹۹۹۹۹ متصل به شماره کارت   6277607000006333 به نام جمعیت هلال احمر نزد این بانک آماده دریافت کمک های نقدی هموطنان در سراسر است.
شیری افزود: هموطنان می توانند کمک های نقدی خود را ازطریق دستگاه های خودپرداز کلیه بانک ها، درگاه های اینترنتی، اپلیکیشن های پرداخت و سایر درگاه های پرداخت الکترونیکی به شماره کارت اعلام شده منتقل نموده و یا با مراجعه به شعب و باجه های این بانک در سراسر کشور به حساب مذکور واریز نمایند.
وی با تاکید بر کمک به رونق تولید در کشور و تحقق شعار مقام معظم رهبری در سال جاری افزود: از ملت شریف ایران به ویژه کارکنان و کارگزاران پست بانک‌ایران درخواست دارم همه با هم و با حس خوب در پویش کمک به سیل زدگان مشارکت حداکثری نموده و تلاش خود را برای بهبود وضعیت خدمت رسانی و زندگی در مناطق سیل زده بکار بسته و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نورزیم.
شیری اضافه کرد: کارکنان و کارگزاران این بانک در سراسر کشور به صورت مستمر کمک های نقدی خود را جمع آوری و دراختیار مدیریت های شعب مناطق سیل زده قرار می دهند تا در اسرع وقت اقلام موردنیاز را تهیه و ازطریق سازمان های ذیربط دراختیار آسیب دیدگان قرار دهند.
وی درپایان تصریح کرد: پایگاه های بسیج این بانک در مدیریت های شعب سراسر کشور نیز آماده جمع آوری کمک های کارکنان و دیگر اقشار جامعه هستند تا بتوانند در این امر خداپسندانه و نوع دوستانه بیش از پیش سهیم باشند.

نام:
ایمیل:
* نظر: