کد خبر: ۷۳۱۵۸
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۷
موسسه ملل در اسفندماه 97 از محل پرداخت تسهیلات 500 میلیارد تومان در آمد کسب کرد و همچنین در مجموع 134میلیارد تومان سود به سپرده گذاران در این موسسه پرداخت کرد .
عملکرد مثبت موسسه اعتباری ملل در اسفند 97به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از اخباربانک، موسسه اعتباری ملل در نماد معاملاتی «وملل» با سرمایه ثبت شده 606 میلیارد تومانی در بازار سرمایه فعال است ،گزارش فعالیت یک ماهه منتهی به 29 اسفند ماه 1397 این شرکت را منتشر کرد.
براساس این گزارش موسسه ملل در اسفندماه 97 از محل پرداخت تسهیلات پانصد میلیارد تومان در آمد کسب کرد و همچنین در مجموع 134میلیارد تومان سود به سپرده گذاران در این موسسه پرداخت کرد .
موسسه مالی اعتباری ملل در آخرین ماه سال 97 بیشترین در آمد از تسهیلات مشارکت مدنی کسب کرد و همچنین بیشترین سود را به سپرده های بلند مدت یک ساله پرداخت کرد .
برهمین اساس در مجموع موسسه ملل در سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه 97 نزدیک به 2.8 هزار میلیارد تومان از محل پرداخت انواع تسهیلات درآمد حاصل کرد و همچنین نزدیک به 1.5 هزار میلیارد تومان به سپرده گذاران در این موسسه سود پرداخت کرد .
بر اساس این گزارش ، «وملل» در 12 ماهه مبلغ 2.8 هزار میلیارد تومان درآمد حاصل از تسهیلات اعطایی داشته و مبلغ  1.5 هزار میلیارد تومان سود سپرده گذاری پرداخت کرده که با این حساب در پایان سال گذشته تراز عملیاتی مثبت 1.3 هزار میلیارد تومانی را ثبت کرده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: