کد خبر: ۷۳۲۴۲
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۶
محمود دودانگه، در ديدار نوروزي خود با كاركنان شركت بيمه حافظ از پرداخت تمام خسارت زيانديدگان اين شركت در روزهاي پاياني سال ١٣٩٧خبر داد.
پرداخت تمامي خسارت زيانديدگان شركت بيمه حافظ در سال ١٣٩٧به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومي بيمه حافظ، وي در اين ديدار، ضمن تشريح اقدامات انجام شده در سال گذشته اظهار داشت: در سال پیش رو، بیمه حافظ فصل دیگری از فعالیتهای جدید خود را رونمایی خواهد کرد و انتظار می‌رود با توجه به مجوزهای یازده‌گانه قبلی و هم‌چنین با برنامه گسترده حضور و توسعه فعالیت‌ها در سرزمین اصلی، جايگاه شايسته‌ای را در صنعت بيمه بدست آورد.
دودانگه افزود: در اين راستا و بر اساس برنامه‌ريزی انجام شده و با همکاری و همراهی سهامداران محترم و هم‌چنین موافقت بیمه مرکزی مقدمات افزايش سرمايه انجام و در اوايل سال ۱۳۹۸ ضمن فراهم شدن زیرساخت‌های مورد نياز، مجوز فعالیت سراسری شرکت بیمه حافظ در کلیه رشته های بيمه‌ای اخذ خواهد گردید.
وی در خصوص برنامه های این شرکت در سال جدید اظهار داشت:اصلاح ساختار مالی و افزایش سرمایه، برنامه‌ریزی برای فعالیت سراسری، اصلاح پرتفوی شرکت، بازمهندسی شبکه فروش حرفه‌ای، به روز نمودن پرداخت خسارت ، مدیریت ریسک و توزیع آن، افزایش سهم اتکایی، طراحی محصولات جدید بیمه‌ای متناسب با شرایط و نیازهای جامعه و راه‌اندازی داشبورد مدیریتی آنلاين از اهم برنامه های اين شركت در سال ١٣٩٨ميباشد.
محمود دودانگه در ادامه با بیان آنکه در بين استراتژيهاي نه گانه اين شركت پرداخت بموقع خسارتها و بروز شدن آن، مشتري مداري و تكريم ارباب رجوع در راس اين سند راهبردي میباشد بیان کرد: خوشبختانه شرکت توانستبا پرداخت تمامي خسارت زيانديدگان در روزهاي پاياني سال ١٣٩٧گام بلندي براي رسيدن به رشد متعالي بردارد.
دودانگه بيان كرد: در حال حاضر تمامي خسارتهايي كه مراحل اداري و قانوني آن طي شده بود، به زيانديدگان پرداخت گردیده است و تسريع روند پرداخت خسارت و كاهش بروكراسي اداري آن درسال ١٣٩٨ به طور جدي در دستور كار قرار دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر: