کد خبر: ۷۳۲۵۵
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۳
دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران ضمن تشریح خدمات این بانک برای خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان کشور گفت: با توجه به آسیب دیدن زیرساخت‌های ارتباطی مناطق سیل‌زده و لزوم ارائه خدمات بانکی به مردم مناطق آسیب دیده، تعداد 4 دستگاه خودپرداز در شهرستان پلدختر مستقر شده و درحال ارائه خدمات بانکی به هموطنان هستند.
ارائه خدمات  4 دستگاه خودپرداز پست‌بانک‌ درپلدختربه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط‌عمومی پست‌بانک‌ایران: وی افزود: دودستگاه خودپرداز سیار درمحل ایستگاه نیروی انتظامی شهر پلدختر و یک دستگاه ثابت در شعبه مرکزی و یک دستگاه ثابت نیز در باجه بانکی موسوی این شهر مستقر شده و خدمات بانکی را ارائه می‌نماید.
شیری تصریح کرد: شعب و باجه های روستائی این بانک در استا‌ن‌های سیل‌زده برای تأمین نیازهای بانکی مردم، آماده خدمت رسانی هستند و بسترهای الکترونیکی این بانک نیز خدماتی ازقبیل موبایل بانک، اینترنت بانک به مردم ارائه می‌نماید.
وی اضافه کرد: از لحظه وضع سیل درمناطق مختلف کشور همکاران پست بانک ایران بطور خودجوش علاوه بر جمع آوری و ارسال کمک های نقدی و غیرنقدی برای مناطق سیل‌زده برای ارائه خدمات ویژه به این مناطق اعلام آمادگی کرده‌اند و تمهیدات این بانک برای کمک به بازسازی، ایجاد اشتغال و رونق تولید این مناطق درنظر گرفته شده است.
وی درپایان عنوان کرد: طبقه دوم ساختمان پست بانک شهرستان پلدختر به عنوان ستاد اطلاع‌رسانی برای خبرنگاران و توزیع دستگاه‌ه POS سیار و مراسلات پستی تعیین شده و همه امکانات برای کمک‌رسانی به سیل ‌زدگان دراختیار آنها می باشد.

نام:
ایمیل:
* نظر: