کد خبر: ۷۳۲۶۴
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۹
جزییات جوایز حساب‌های قرض‌الحسنه بانک مسکن که به قید قرعه به دارندگان این حساب‌ها اختصاص می‌یابد، اعلام شد.
مهلت سه ماهه برای شرکت در قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه بانک مسکنبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، بانک مسکن هر سال با اعطای جوایز ارزنده به دارندگان حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز از یک سو از کسانی که به این ترتیب در اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه به متقاضیان مشارکت می‌کنند تقدیر کرده و از سوی دیگر با توجه به اهمیت افزایش منابع ارزان قیمت از کل سپرده‌ها در راستای توانمند سازی هر چه بیشتر بانک، سپرده‌گذاران را به افتتاح حساب قرض‌الحسنه تشویق می کند.
در این راستا امسال نیز سی‌ و نهمین دوره قرعه کشی حساب‌های قرض الحسنه بانک مسکن همچون روند هر ساله برگزار خواهد شد. بر این اساس متقاضیان شرکت در قرعه کشی بزرگ حساب‌های قرض الحسنه بانک مسکن تا پایان تیر ماه سال 98 فرصت دارند نسبت به افتتاح سپرده و یا افزایش موجودی حساب‌های قرض‌الحسنه خود اقدام و امتیاز خود را برای قرعه‌کشی افزایش دهند.
حداقل موجودی برای شرکت در قرعه کشی حساب‌های قرض الحسنه پس انداز بانک مسکن در دوره جاری، 50 هزار تومان تعیین شده و بدیهی است به منظور شرکت در قرعه کشی، علاوه بر حفظ حداقل موجودی مذکور، طی 3 ماه یا 90 روز متوالی، مفتوح بودن حساب و داشتن حداقل موجودی مذکور در روز قرعه کشی ضروری است.
برای مبالغ 50 هزار تومان و بیشتر، به ازای هر 10 هزار تومان در هر روز یک امتیاز در نظر گرفته می‌شود که طبیعی است دارندگان امتیازهای بالاتر شانس بیشتری نیز در قرعه‌کشی خواهند داشت.
بانک مسکن به 10 نفر از دارندگان حساب‌های قرض‌الحسنه به قید قرعه کمک هزینه 100 میلیون تومانی خرید واحد مسکونی پرداخت می‌کند. همچنین 180 نفر از برندگان به قید قرعه از کمک هزینه خرید خودرو داخلی به ارزش 40 میلیون تومان برخوردار خواهند شد.
480کمک هزینه خرید لوازم خانگی تولید داخلی هر یک به ارزش 20 میلیون تومان نیز به 480 تن از شرکت‌کنندگان در قرعه‌کشی بزرگ حساب های قرض‌الحسنه بانک مسکن در سال جاری اعطا خواهد شد.
بانک مسکن همچنین علاوه بر یک‌هزار و 80 فقره کمک هزینه چهار میلیون تومانی خرید صنایع دستی، به 23 هزار و 750 نفر از برندگان قرعه‌کشی نیز جایزه نقدی 500 هزار تومانی پرداخت خواهد کرد.
به این ترتیب امسال 25 هزار و 500 نفر از دارندگان حساب‌های قرض الحسنه بانک مسکن به قید قرعه از جوایز ارزنده این بانک برخوردار می‌شوند.
علاقه‌مندان برای برخورداری امتیاز بیشتر به منظور افزایش شانس خود در قرعه‌کشی می‌توانند هر چه زودتر نسبت به افتتاح حساب یا تکمیل موجودی اقدام کنند، چراکه مدت سپرده‌گذاری در این حساب نیز همان‌گونه که ذکر شد، در افزایش هر حساب نقش دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر: