کد خبر: ۷۳۲۶۶
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۳
مدیر عامل بانک مهر اقتصاد به همراه معاون پشتیبانی و مهندسی، مدیر کل روابط عمومی و حوزه مدیریت و مدیر کل امور مدیران بانک به منظور بررسی مشکلات و وضیعت زندگی همکاران آسیب دیده حادثه سیل اخیر شهرهای آق قلا و گمیشان با حضور در این شهر از نزدیک در جریان میزان خسارات وارده قرار گرفتند.
بازدید مدیر عامل بانک مهر اقتصاد از مناطق سیل زده استان گلستانبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد، سید ضیاء ایمانی – مدیر عامل بانک - در این بازدید ضمن ابرازهمدردی با همکاران این خطه و عموم هم میهنان سیل زده، از حمایت و پشتیبانی این بانک برای جبران بخشی از آسیب های وارده به عزیزان سیل زده خبر داد و گفت: ان شا ا... با همیاری همه هموطنان عزیز دوباره شاهد به جریان افتادن زندگی عادی در این مناطق خواهیم بود.
ایمانی ضمن بازدید از منازل همکاران آسیب دیده سیل اخیر شهرستان آق قلا با تجلیل از صبر و تحمل آنان ابراز امیدواری کرد تا با مرتفع شدن سریع مشکلات ناشی از سیل اخیر، مردم شریف مناطق آسیب دیده فعالیت های روزمره خود را از سرگیرند.
وی در این دیدارها به همکاران اطمینان داد که بانک مهر اقتصاد اعضای خانواده خود را به هیچ وجه تنها نخواهد گذاشت و تا رفع کامل مشکلات و خروج از این بحران در کنار کارکنان خود خواهد بود.
رسول سعیدی حقیقت - رئیس اداره امور شعب  استان گلستان – نیز گزارشی از اقدامات صورت گرفته در زمان وقوع سیل در این شهرستان ارائه نمود.
گفتنی است مدیر عامل بانک و هیئت همراه در سفر به مناطق سیل زده استان گلستان از شعبه آب گرفته شهرستان  آق قلا نیز بازدید بعمل آوردند.

نام:
ایمیل:
* نظر: