کد خبر: ۹۲۱۳۷
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۲
عزیزی:
دبیرکل حزب جهادگران ایران اسلامی گفت: حسین مظفر هزینه‌های انقلاب را داده و مورد اعتماد همه گروه‌های اصولگرا و حتی اصلاح طلب است و گزینه ما برای ریاست مجلس اوست.

وهاببه گزارش خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، وهاب عزیزی دبیرکل حزب جهادگران ایران اسلامی در مراسم «نکوداشت خادمان جهاد و شهادت»، گفت: امام علی(ع) می‌فرمایند «جهاد دری از در‌های بهشت است که خداوند آن را به روی بندگان خاص خود گشوده است».

او ادامه داد: مقام معظم رهبری فرموده‌اند «فصیلت زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست و این جلسه بر همین اساس بنا شده است، زیرا وظیفه همه ماست که یاد شهدا را زنده نگه داریم و اهداف شهدا را بشناسیم که برای چه جان خود را پای این مسیر گذاشتند.

عزیزی بیان کرد: شهدا هدفی نداشتند به جز برافراشتن پرچم اسلام و آسایش کشور، اما چگونه؟ مسیر ریل‌گذاری رفاه و صیانت از مرز‌های اسلام و ولایت یکی از درهایش مجلس است؛ وقتی صالحان به مجلس بروند بسیاری از مسائل حل خواهد شد و آنجاست که می‌توان گفت یاد شهدا زنده مانده است.

دبیرکل حزب جهادگران ایران اسلامی ادامه داد: زمانی که تببین و مشارکت آگاهانه صورت بگیرد، مسائل بسیاری حل خواهد شد.

عزیزی درباره ویژگی‌های نامزدهای صالح گفت: نامزد صالح دو ویژگی مهم دارد؛ اول قابل اعتماد بودن و دوم صداقت در رفتار و گفتار. قابل اعتماد بودن یعنی سر منافع ملت معامله نکردن و زیر چتر بیگانه نرفتن که معتقدم این ویژگی‌ها در کسی است که متعلق به خانواده انقلاب و جانفشانی کرده باشد، زیرا چنین فردی هرگز سر انقلاب معامله نمی‌کند.

او ادامه داد: من در این جلسه دکتر مظفر را دعوت کردم بخاطر جانبازی او در جبهه‌ها، زیرا او سه برادر خود را هم در این راه از دست داده است.

عزیزی گفت: شورای ائتلاف به او پیشنهاد داد تا او را به عنوان رئیس مجلس انتخاب کند، زیرا او هزینه‌های انقلاب را داده و مورد اعتماد همه گروه‌های اصولگرا و حتی اصلاح طلب است و من از خبرنگاران می‌خواهم که بگویند گزینه ما برای ریاست مجلس اوست.

فعال اصولگرا بیان کرد: وقتی مشکلات بر جامعه ما تحمیل شد بیشترین قشری که آسیب دید جامعه کارگری بود که هنوز ساماندهی نشده است، چرا؟ چون عده‌ای رای مردم را به اسم کارگران گرفته‌اند که اگرچه تعدادشان کم است، اما سبد کارگران را در دست گرفتند و اگر این‌ها قرار بود برای کارگران کار کنند مشکلات هفت تپه اتفاق نمی‌افتاد. کارگران باید نمایند‌ه‌ای داشته باشند که از دل خودشان باشند بنابراین معتقدم که مردم باید به وفاداران به نظام و قابل اعتمادان رای دهند.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار