کد خبر: ۲۰۹۱۷۸
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۸
تمامی بانک‌ها فردا چهارشنبه در استان‌ تهران تا ساعت ۱۲ باز بوده و به خدمت‌رسانی مشغول خواهند بود.

بانک‌های استان‌ تهران چهارشنبه تعطیل نیست

براساس تصمیم شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی، فردا چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱، تمام شعب بانک‌ها در استان تهران تا ساعت ۱۲ به ارائه خدمت به مشتریان می‌پردازند.
بانک مرکزی نیز فردا تا ساعت ۱۴ فعالیت خواهد کرد.

بر اساس مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران، ادارت، مدارس و دانشگاه های استان تهران فردا چهارشنبه چهارم خرداد تعطیل اعلام شد.

اما محسن منصوری - استاندار تهران اعلام کرد که بانک‌ها با توجه به ارتباطی که با اصناف دارند، خدمت‌رسانی‌شان انجام خواهد شد.

امروز سه شنبه هم بانک‌های دولتی ساعت ۱۲ و بانک‌های خصوصی هم ساعت ۱۴ تعطیل شدند.

در پی اعلام کاهش ساعت کار ادارات استان تهران برای امروز سه‌شنبه سوم خردادماه به ساعت ۱۲، بانک‌های دولتی ساعت ۱۲ امروز تعطیل شدند.

درباره ساعت تعطیلی بانک‌های خصوصی نیز، محمدرضا جمشیدی- دبیر کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی اعلام کرد که امروز بانک‌های خصوصی ساعت ۱۴ تعطیل می‌شوند. 

وی افزود: بنابراین، بانک‌های خصوصی تا ساعت ۱۴ امروز مشتری می‌پذیرند و بعد از این ساعت به ارائه خدمات به مشتریان داخل شعب ادامه خواهند داد و مشتری جدیدی نمی‌پذیرند. 

طبق این گزارش، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین  ۱۱۴ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص صبح امروز «ذرات معلق کمتر از ۱۰ میکرون» با میانگین ۲۱۲ و کیفیت هوا در وضعیت خیلی ناسالم قرار داشت. 

برچسب ها: بانک ، تعطیلی ، آلودگی هوا
نام:
ایمیل:
* نظر: