کد خبر: ۲۱۰۹۰۷
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۸
جواد نکونام می گوید ترجیح داده تا طبق برنامه ریزی خود در سرمربیگری پیش برود.

به گزارش همشهری آنلاین جواد نکونام سرمربی فولاد خوزستان که یکی از گزینه های نیمکت استقلال بود درباره علت رد پیشنهاد این باشگاه گفت: هر کسی دوست دارد سرمربی استقلال، پرسپولیس، تیم ملی و تیم‌های پرهوادار شود. پیشنهاد باشگاه استقلال برای من باعث افتخار است و از آجورلو تشکر می‌کنم که من را قابل دانست و پیشنهاد داد، ولی ترجیح می‌دهم به روش و شکلی که خودم برنامه‌ریزی کرده‌ام، جلو بروم. واقعاً نیازی نیست شرایط استقلال و فولاد را بهم بریزم. همه چیز اینجا فوق‌العاده پیش می‌رود و حرفه‌ای است و نیازی نیست بخواهم از این شرایط خارج شوم. از بچگی هوادار استقلال بودم و همیشه برای موفقیت این تیم دعا کردم، ولی در فولاد ماندم تا به اهدافم برسم.

نکونام که با برنامه ورزشگاه گفت و گو می کرد در باره این موضوع که گفته می‌شود به دلیل فشارهای زیاد بعد از قهرمانی استقلال و همچنین احتمال حضور در تیم ملی، پیشنهاد استقلال را رد کرده است، گفت: این فرضیه‌ها واقعیت ندارد. فشار مربیگری همه جا  هست. روی من البته فشاری نیست، چون آنقدر شرایط سختی در سال‌های گذشته داشته‌ام که تجربه لازم را دارم. ضمن اینکه قرار نیست همه مربیان در همه جا نتیجه بگیرند. استقلال نتایج خوبی گرفته، ولی ایرادهایی داشته و جای پیشرفت دارد. همیشه گفته‌ام که برای تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنم و هیچ صحبتی هم در این باره نبوده است. شاید اسمم مطرح شد، اما صحبتی نبود.

سرمربی فولاد درباره مصاحبه چند هفته قبل که درباره دستیاری اسکوچیچ و سرمربیگری او مطرح شده بود، عنوان کرد: در آن صحبت‌ها شیطنت بود و مجبور بودم طوری جواب بدهم که شاید برخی دوست نداشته باشند. واقعیت این است که هرکسی که سرمربی باشد، دوست داریم تیم ملی موفق باشد.

وی درباره احتمال جذب وریا غفوری خاطرنشان کرد: وریا یکی از بهترین‌های ایران است و دوست داریم در خدمتش باشیم. با او صحبت کردم، ولی امیدوارم کنار هم یک تیم خوب داشته باشیم. ما تیم خوبی داریم و نمی‌خواهیم در حال حاضر 11 بازیکن خوب بگیریم.

نکونام درباره شرایط پاتوسی و کولیبالی گفت: این هفته با مدیر برنامه این دو بازیکن که یک نفر است، مذاکره می‌کنیم تا ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار