کد خبر: ۴۶۰۵۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۶
همبرگر نجومی هم رونمایی شد!
دنیای لاکچری دنیایی عجیبی است اگر خلاقیت داشته باشی می توانی هر چیزی را لاکچری کنی و با تزئینات و بکار بردن موادی خاص محصول خود را با قیمت بسیاربه قشر ثروتمند جامعه عرضه کنی.
سرو همبرگر 250 هزار تومانی در شمال پایتخت
حالا یک همبرگر فروشی در تهران همبرگر گران خود را معروف به ساندویچ لا کچری 250 هزار تومانی ارائه می دهد.
طبق صحبتهای صاحب امتیاز این همبرگر گران قیمت، این ساندویچ عجیب و مقوی نه تنها زیبایی خاصی دارد بلکه بسیار سبک می باشد که توانایی هضم ساندویچ را بالا می برد. اما کسانی که می خواهند این ساندویج را امتحان کنند البته اگر درآمدشان جوابگوست باید یک روز قبل سفارش آن را به رستوران اطلاع رسانی کنند تا مواد لازم ساندویچ ازجمله خاویار , تخم ماهی که می بایست تازه و مربوط به تولید همان روز باشد را تهیه کنند . صاحب این همبرگر فروشی در مورد ساندویچ گران قیمت خود می گوید: ما قیمت ساندویچ را فقط به خاطر لاکچری بودنش در نظر نگرفته ایم بلکه تمام اجزای همبرگر خاص و منحصر به فرد است.
 همبرگر گران قیمت معروف به ساندویچ لاکچری 250 هزارتومانی در تهران توسط یک مرد ایرانی آمریکایی درست می شود و به دلیل محتویات ساندویچ لاکچری، بچه پولدارهای تهرانی برای آن صف کشیده اند.
این همبرگر گران قیمت 250 هزار تومانی یکی از عجیب ترین ساندویچ های موجود در ایران می باشد. به قول سازنده همبرگر این یک ساندویچ لاکچری است به همین دلیل قیمتش بالاست
در همین رابطه امان الله قرائی مقدم جامعه شناس می گوید:فاصله طبقاتی در هر جامعه ای معضلی بزرگ محسوب می شود، که متاسفانه راهکاری کارآمد هم برای رفع این مشکل وجود ندارد.
این جامعه شناس بیان کرد: بهبود وضعیت معیشتی مردم در گام نخست، در گرو کاهش مشکلات گوناگونی است که برخی از افراد را حتی در تامین امرار معاش روزانه خود با مشکل مواجه کرده است.
تجمل گرایی همواره مورد مذمت است اما اگر عموم مردم جامعه از امکانات و رفاه اجتماعی حداقلی برخوردار باشند، کمتر می توان به رفتار لاکچری بازها ایراد گرفت.
قرائی مقدم معتقد است: قیمت گذاری و فروش اقلامی که عموم مردم توانایی خرید آن را ندارند، جنگ ثروت را در جامعه به راه می اندازد و زمینه های بروز بحرانی اجتماعی را فراهم می‌کند.
وی افزود: بخش عمده ای از آسیب های اجتماعی همچون فقر، اعتیاد، سرقت های بزرگ و کوچک ماحصل فاصله طبقاتی و شکاف اجتماعی حاکم در جامعه است.
توزیع ناعادلانه ثروت، منجر به ایجاد فاصله طبقاتی میان قشر غنی و فقیر جامعه می شود و این موضوع در فراگیری آسیب های اجتماعی اثری غیرقابل انکار دارد. از این رو مسئولان  باید در کاهش نابرابری های اجتماعی تلاشی مضاعف را به کار بگیرند.غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Germany
|
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۳۱
0
0
هفت حوض نارمک یه ساندویچی قدیمی داره همبرگراش عالیه
نام:
ایمیل:
* نظر: