کد خبر: ۵۹۶۵۹
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۹
مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: سود مربوط به کارمندان حدود ۴۵۰ میلیارد تومان بوده که بخشی از آن واریز شده و مابقی افراد به تدریج واریز می‌شود و افرادی که بعد از اعلام تاریخ گروه مربوط به خود شماره شبا ارائه کرده اند پس از راستی آزمایی شماره شبا سود به حسابشان واریز خواهد شد.


به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ سید جعفر سبحانی به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان در خصوص آخرین مراحل واریز سود سهام عدالت کارمندان گفت: سود کارمندان براساس وازیر سود توسط شرکت‌های سرمایه پذیر به تدریج به حابشان واریز می‌شود.
وی در ادامه افزود: تا به امروز حدود ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان سود به حساب مشمولان واریز شده است، ولی سهم بخش کارمندان به علت تفاوت در سود و بانک‌های عامل به تدریج صورت می‌گیرد.
مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی در توضیح مبلغ سود کارمندان گفت: سود مربوط به کارمندان حدود ۴۵۰ میلیارد تومان بوده که بخشی از آن واریز شده و مابقی افراد به تدریج واریز می‌شود و افرادی که بعد از اعلام تاریخ گروه مربوط به خود شماره شبا ارائه کرده اند پس از راستی آزمایی شماره شبا سود به حسابشان واریز خواهد شد.
سبحانی تاکید کرد: در حال حاضر بین ۳۹ تا ۴۰ میلیون نفر شماره شبای خود را به سامانه ارائه کرده اند که بخشی از این افراد سود دریافت کرده و بخشی دیگر در روز‌ها و ماه‌های آتی سود به حسابشان واریز خواهد شد.
وی در خصوص زمان واریز سود متوفیان یادآور شد: مراحل بررسی زمان واریز سود به حساب وراث در حال بررسی است و احتمالا پس از اتمام واریز سود کارمندان در مرحله نهایی زمان واریز سود متوفیان به حساب وراث بررسی و مشخص خواهد شد.
 
نام:
ایمیل:
* نظر: