کد خبر: ۵۹۹۶۳
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۹
مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان هنوز ابلاغ نشده است
در حالیکه بازنشستگان و وظیفه بگیران انتظار داشتند میزان افزایش حقوق خود را در فیش های حقوقی فروردین ماه مشاهده کنند، متاسفانه این اتفاق رخ نداد و همین امر قاعتا موجب نارضایتی آن ها را فراهم خواهد آورد

در حالیکه بازنشستگان و وظیفه بگیران انتظار داشتند میزان افزایش حقوق خود را در فیش های حقوقی فروردین ماه  مشاهده کنند، متاسفانه این اتفاق رخ نداد و همین امر قاعتا موجب نارضایتی آن ها را فراهم خواهد آورد.

به گزارش تسنیم، حقوق فروردین ماه بازنشستگان بدون هیچ گونه افزایشی نسبت به سال گذشته پرداخت شد. در فیش حقوقی بخشی از بازنشستگان اطلاعیه کوتاهی در این خصوص بدین شرح درج شده است که "مشترک محترم، حقوق و مزایای فروردین ماه 97 جنابعالی بدون هیچ گونه افزایشی پرداخت شده است. به اطلاع می رساند میزان افزایش حقوق و مزایای بازنشستگان، وظیفه بگیران و مستمری بگیران در سال 97 توسط هیئت محترم وزیران تعیین و تصویب می گردد که به محض ابلاغ آن، نسبت به افزایش حقوق و مزایای جنابعالی و محاسبه و پرداخت طلب آن از ابتدای سال جاری پس از تأمین اعتبار از سوی دولت محترم اقدام خواهد شد. "

پیش از این علی ربیعی وزیر کار در خصوص افزایش حقوق بازنشستگان کشور گفته بود که "میزان افزایش حقوق برای سال 97 به میزان 19.5 درصد است که پس از ابلاغ در فیش های حقوقی بازنشتگان لحاظ می شود. در صورتی که این افزایش در فروردین ماه اعمال نشود، ماه به التفاوت آن در ماههای بعد انجام خواهد شد."

سال گذشته نیز میزان افزایش حقوق بازنشستگان و حداقلی بگیران تامین اجتماعی تا 14.5 درصد تعیین شد و برای سایر سطوح نیز رشد 12.5 درصدی حقوق به تصویب رسید. دولت افزایش حقوق مستمری‌بگیران و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی را در اردیبهشت ماه به تصویب رساند که از همان ماه اعمال شد؛ پرداخت ما به التفاوت فروردین ماه نیز در پایان خرداد صورت گرفت.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: