کد خبر: ۶۱۹۱۵
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۴
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با دو سرمایه گذار بخش خصوصی برای تامین تجهیزات ترمینال جدید فرودگاه کیش تفاهم نامه امضا کرد.
گام های بزرگ در تکمیل پروژه ترمینال جدید فرودگاه کیش

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از فرینا، این تفاهم نامه ها  بین محمد ابراهیم انصاری لاری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و نمایندگان شرکت های پارس کالا و تولید ملزومات برق که سرمایه گذاران بخش خصوصی هستند منعقد و این دو شرکت متعهد به تامین تجهیزات مورد نیاز ترمینال جدید فرودگاهی کیش شد.

تامین چیلرها، هوا سازها، آسانسور، پله برقی و سیستم سرمایشی و گرمایشی مورد نیاز ترمینال جدید فرودگاه به ارزش 350 میلیارد ریال و تامین و نصب پل های تلسکوپی، سیستم انتقال بار مسافر، تابلوهای برق، سیستم شبکه آی تی، بی ام اس، اعلام حریق و سیستم صوتی به ارزش 900 میلیارد ریال موضوع و برآورد این دو تفاهم نامه است.

گفتنی است عملیات احداث ترمینال جدید فرودگاهی کیش که بعد از دو سال وقفه به دلیل مشکلات مختلف با دستور دکتر انصاری لاری از سر گرفته شد با نظارت مستمر دکتر انصاری لاری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، دکتر خانزادی معاون عمرانی این سازمان و مسئولان مرتبط با شتاب بیشتری در حال تکمیل است و با برنامه ریزی های انجام شده قرار است تا سال آینده به بهره برداری برسد.
نام:
ایمیل:
* نظر: